23 Nisan'da çocuklar doyasıya eğlenecek Haydi çocuklar eğlenceye

ÇORUM 22 Nisan 2017 12:39
Videoyu Aç 23 Nisan'da çocuklar doyasıya eğlenecek  Haydi çocuklar eğlenceye
A
a

Çorum Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda çocuklara yönelik dolu dolu etkinlik hazırladı. Çocuklar, 23 Nisan’da gönüllerince eğlenecek.Osmanlı macunu, ahşap oyuncaklar dağıtacağız. Mahallelerde bulunan Çorum Belediyesi Gençlik Merkezleri'ne gelen çocuklarımızın ve velilerinin Buhara Kültür Merkezi'ne ulaşımlarını ücretsiz olarak sağlayacağız...


Çocukların kendi bayramlarında doyasıya eğlenmeleri amacıyla Buhara Kültür Merkezinde çeşitli etkinliklerin yer aldığı bir program hazırladıklarını söyledi. Animasyon gösterileri, yarışmalar, Hacivat ve Karagöz gösterileri, ortaoyunu (Meddah), tırmanma duvarı, pop konseri, çocuk oyun parkurları, akıl oyunları, yüz boyama,buz pateni, bowling turnuvası, futsal turnuvasıve sevimli patiler CIRCUS gösterilerinin yer alacağını belirten Başkan Külcü, tüm çocukları çocuk şenliğine davet etti.

Çorum Belediyesi’nin 23 Nisan şenliklerini gelenekselleştirdiğini ifade eden Başkan Külcü, "Çocuklarımız, düzenleyeceğimiz etkinliklerle eğlence dolu iki gün geçirecekler. Bu eğlenceler 22 Nisan Cumartesi günü başlayacak ve 23 Nisan Pazar günü de 10.00 - 17.00 arasında devam edecek.Çocuklarımıza balon, meyve suyu, pamuk şekeri, kağıt helva, Osmanlı macunu, ahşap oyuncaklar dağıtacağız. Mahallelerde bulunan Çorum Belediyesi Gençlik Merkezleri'ne gelen çocuklarımızın ve velilerinin Buhara Kültür Merkezi'ne ulaşımlarını ücretsiz olarak sağlayacağız. Tüm çocuklarımızı Gençlik Merkezlerimize ve Buhara Kültür Merkezimize aileleri ile birlikte gönüllerince eğlenmeye davet ediyoruz." dedi.

Sevimli Patiler CIRCUS Çorum'da

Çorum Belediyesi bu yıl çocuk şenliğine bir yenilik daha ekleyerek dünyaca ünlü "Sevimli Patiler CIRCUS"u çocuklarla buluşturacak.

10 sevimli köpek, 10 sevimli kedi, 1 papağan ve 4 oyuncudan oluşan Sevimli Patiler CIRCUS gösterisi Nisan’da saat 12.00 ve 14.30’te iki kez sahne alacak. Gösteri Devlet Tiyatro Salonu'nda yapılacak.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat