Çorum

ÇORUM ÜLKÜ EVLERİ AÇILDI

Çorum'da üniversite öğrencilerinin yurt ihtiyaçlarını karşılamasın için Ülkü Evleri, Gazi Caddesi Aksoy apartmanında hizmete açıldı.

ÇORUM ÜLKÜ EVLERİ AÇILDI

19 Eylül 2013 00:13
-A

+A

Ülkü evlerinin açılışına MHP Çorum eski Milletvekili Muharrem Şemsek, MHP İl Başkanı Ercan Daşdan, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Ayla Köksal, Kamu Sen İl Başkanı Mahmut Alparslan, Ülkü Evleri İdari Heyeti,Ülkü Ocakları yönetimi, STK temsilcileri  katıldı.

Vahit Demiran Ülkü evlerinin açılışında kısa bir konuşma yaptı Demiran, "Ülkü Evleri'nin hedefi devletimizin, ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğüne inanmış Türklük gurur ve şuuru, İslam ahlak ve fazileti ile donanmış, vatansever gençlerimize katkıda bulunmaktır" dedi.Çorum MHP eski Milletvekili Muharrem Şemsek'de konuşmasında,ülkücü gençler bu hizmetler sayesinde giderek kurumsal bir yönetime kavuşacağını dile getirdi.

Kaynak : www.hitittv.com

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
adem kılıç 21 Eylül 2013 12:05

ONUNCU KÖYLÜ LAKAPLI ZÜBÜK BİR GAZETEDE DR.VAHİT BEY HAKKINDAKİ KENDİNCE KARALAMA YAPMAYA ÇALIŞMIŞ.ANCAK KISKANÇLIĞI,ZÜBÜKLÜĞÜ SIRITIYOR.HAYIR,HASENAT YAPAN İNSANLARI BİLE KISKANIYORLAR.YAZIKLAR OLSUN.

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

LİNKLER
http://www.hitittv.com/Galeri/kare-kare-2012.html
24 Saat haber geçişi
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku