Açık Hava Yaz Sinemaları Günleri Pazartesi günü başlıyor

ÇORUM 12 Ağustos 2017 14:29
Videoyu Aç Açık Hava Yaz Sinemaları Günleri Pazartesi günü başlıyor
A
a

Birbirinden güzel etkinlikleri Çorum halkıyla buluşturan Belediye, bu kez de kültürümüzde nostaljik bir yeri olan “Açık Hava Yaz Sinemaları” etkinliği düzenliyor.

Çorum Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında etkinliklerini sürdürüyor. Birbirinden güzel etkinlikleri Çorum halkıyla buluşturan Belediye, bu kez de kültürümüzde nostaljik bir yeri olan “Açık Hava Yaz Sinemaları” etkinliği düzenliyor. Bir hafta sürecek olan Açık Hava Yaz Sinemalarında birbirinden güzel 7 film gösterilecek.
Çorum’da sinemanın her dönem vatandaşların rağbet gösterdiği bir eğlence türü olduğunu belirten Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, “Önceki yıllarda düzenlediğimiz açık hava sinema günleri büyük ilgi gördü. 14 Ağustos pazartesi günü başlayacak olan ve bir hafta boyunca Atatürk Anadolu Lisesi bahçesinde devam edecek olan açık hava sinema gösterilerine tüm halkımızı bekliyoruz. Birbirinden güzel filmler Çorumlu sinemaseverleri bekliyor.” dedi.
Zeki Gül, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan “Açık Hava Yaz Sinemaları” etkinliği kapsamında gösterilecek olan bütün filmlerin ücretsiz olduğunu sözlerine ekledi.

7

8

10

11

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat