AK PARTİ'DE BÜYÜK KONGRE ÖNCESİ İSTİŞARE VE HAZIRLIK

ÇORUM 17 Mayıs 2017 11:40
Videoyu Aç AK PARTİ'DE BÜYÜK KONGRE  ÖNCESİ İSTİŞARE VE HAZIRLIK
A
a

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ başkanlığında ilçe başkanları ve belediye başkanları ile istişare ve teşekkür toplantısı düzenledi.

Haznedar’da gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, İl Başkanı Mehmet Karadağ, il başkan yardımcıları, ilçe başkanları ve belediye başkanları katıldı.

Partiden yapılan açıklamaya göre, AK Parti İl Başkanı Karadağ, önemli bir süreci başarı ile sonuçlandırdıklarını belirterek, “Bu süreçte bütün teşkilatlarımız canla başla bir çalışma içerisine girdi ve bu çalışmaların da semeresi olarak Çorum 16 Nisan’da tarih yazdı. Herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Karadağ, konuşmasının devamında şunları söyledi: “Geçtiğimiz ay il başkanları toplantısında, gerek Teşkilat Başkanımız gerekse diğer başkanlarımız ile Genel Başkanımız ve Başbakanımız Binali Yıldırım, Çorum’un Türkiye ortalamasının yaklaşık %14’lük bir fark ile güzel bir başarı elde ettiğini belirterek, şahsımda tüm il, ilçe teşkilatlarımıza teşekkür ettiler. Bu başarının yakalanmasında gecesini gündüzüne katarak özveriyle çalışmalarda bulunan siz değerli ilçe başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, il genel meclis üyelerimize, belediye meclis üyelerimize, teşkilat yönetim kurulu üyelerimize, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, mahalle ve sandık kurulu üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

16 Nisan referandumunda bütün ilçelerimizde gözle görülür bir şekilde  oy artışı sağlandı ve ciddi bir başarı elde edildi. Bu başarının önümüzdeki belediye seçimlerine yansıyacağını düşünmekteyim. Zira bizlerdeki bu uyum, ahenk, birlik ve beraberlik içinde yapılan her çalışmanın sonucunda başarı gelmektedir. Ben tüm ilçe başkanlarımızdan ve belediye başkanlarımızın şahsında teşkilatlarımızdan memnunum.

Allah bu milletten binlerce kez razı olsun. Bu millet her seçimde özgürlüklerden yana ve iyiliklerden yana iradesini ortaya koydu. İlk defa halkımız kendi iradesiyle bir Anayasa yaptı. Bugüne kadar bu millete bazıları hep bir Anayasa dayatmıştı ama bu süreçte ilk defa halkın gönlüne göre bir Anayasa yapıldı. Ben bu vesile ile sandığa giden ve iradesini yansıtan bütün Çorumlu hemşerilerimize teşekkür ediyorum.

Büyük Kongremiz inşallah hayırlara vesile olacaktır. Bu sistem değişikliğinde ilçe başkanlarımızla, belediye başkanlarımızla ve tüm teşkilatlarımızla tarihe şahitlik yaptık. Türkiye de sistemi değiştirerek; yarın çocuklarımıza, torunlarımıza şunu diyebileceğiz, “Bu seçimi biz yapmıştık.” Bu bizler için çok büyük onur ve gururdur.

‘ÖZLEM VE HASRET SONA ERECEK’
 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti’ye katılacağı tarih olan 21 Mayıs’ta Ankara Arena Kapalı Spor Salonunda 3. Olağanüstü Büyük Kongreye teşkilatımızla hazırız.

16 Nisan referandum sonuçlarının onaylanması ile önü açılan Cumhurbaşkanlığı sürecinin resmen başlamasıyla AK Parti Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 21 Mayıs’ta yapılacak 3. Olağanüstü kongre ile Ak Parti’ye yuvasına dönerek genel başkanlığa seçilmesiyle teşkilatlarımızın duyduğu özlem ve hasret son bulacaktır.”

AK Parti Çorum İl Teşkilatı olarak büyük kongre içinde gerekli tüm hazırlıkların tamamlandığının altını çizen İl Başkanı Mehmet Karadağ, Ankara Arena’ya adeta çıkarma yapacaklarını vurguladı. Karadağ, “21 Mayıs Pazar günü partimizin büyük kongresini yapacağız. Çorum İl Teşkilatı olarak bizler de bugüne kadar olduğu gibi Pazar günü de tüm teşkilatlarımız, enerjimiz ve coşkumuzla Genel Başkanımız Sayın Binali Yıldırım ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olacağız. Bu kapsamda 50’den fazla otobüsün yanı sıra yüzlerce teşkilat mensubumuz da özel araçları ile Ankara’ya gidecek ve büyük coşkuya katkı yapacaktır.” dedi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat