AT SEVGİSİ MİDİLLİ İLE BAŞLAYACAK

ÇORUM 31 Ekim 2017 18:22
Videoyu Aç AT SEVGİSİ MİDİLLİ İLE BAŞLAYACAK
A
a

Hayvan sevgisini çocuklara aşılamak için farklı etkinlikler düzenleyen Çorum Belediyesi bu kez de çocukları midilli atlarla buluşturuyor. Düzenlenen etkinlik kapsamında Çorum’a gelen Pony Clup Türkiye Jokey Kulübü, sosyal sorumluluk projesi desteğiyle çocuklara küçük yaşlarda at sevgisini kandırmayı amaçlıyor.

Hayvanlara karşı sevgi besleyen bir nesille yetişmesi durumunda geleceğe daha da umutla bakabileceklerini ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, “ Çorum Belediyesi olarak hayvanlara verdiğimiz değer vatandaşlarımız ve sivil topluk kuruluşları tarafından takdir ediliyor. Biz, hayvanların yaşamın bir parçası olduğunu bilerek onlara gereken önemi gösteriyoruz. Veteriner İşleri Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyet gösteren Geçici Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde özellikle Çocuklarımızla hayvanları bir araya getiriyoruz. Onların küçük yaşlarda hayvan sevgisi kazanmalarına destek oluyoruz. Bu kapsamda yaptığımız etkinlik çerçevesinde Pony Clup’ı Çorum’a getirerek Çocuklarımızın ata binmelerini ve at sevgisini kazanabilmelerini sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Turhan Candan, 2 Kasım Perşembe günü saat 10.00- 12.00 ve 14.00-16.00 saatleri arası 3 Kasım Cuma günü ise 13.00- 17.00 saatleri arasında yapılacak etkinliğe bütün çocukları davet etti.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat