BAŞBAKAN YILDIRIM: BUNLAR AMASYA İLE İNATLAŞTILAR

ÇORUM 8 Mart 2017 21:22
Videoyu Aç BAŞBAKAN YILDIRIM: BUNLAR AMASYA İLE İNATLAŞTILAR
A
a

AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Yusuf Ahlatcı, AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen Seçimleri İşleri Başkanları toplantısında AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'a Çorum'un havaalanı ve demir yolu taleplerini iletti. Yusuf Ahlatcı Başbakan Binali Yıldırım'la Çorum Havaalanı konuştu...

AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Yusuf Ahlatcı, AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen Seçimleri İşleri Başkanları toplantısında AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'a Çorum'un havaalanı ve demir yolu taleplerini iletti. Yusuf Ahlatcı ayrıca Başbakan Binali Yıldırım'ı Çorum'a davet etti.

Toplantıda söz alan Yusuf Ahlatcı, "Sayın Başbakanımız burada ki herkes sizi Türkiye'nin son Başbakanı yapmaya ant içti. Sizi Çorum'a davet etmeyi isterdik ama bizim ne havaalanımız var - ne demiryolumuz var.
Eğer karayolundan lütuf buyurursanız bekliyoruz" dedi.


Başbakan Binali Yıldırım ise "Çok acıklı konuştun. Bunlar Amasya ile inatlaştılar.  Havaalanları da var her şeyleri de var. Merzifon Havalimanı yolcularının yüzde 70'i Çorum'dan gelir" şeklinde cevap verdi.

Ahlatcı, Başbakan Binali Yıldırım'ı yeniden Çorum'a davet ederek sözlerini tamamladı.

Kaynak : Çorum Hakikmiyet Gazetesi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat