Başbakan Yıldırım’dan Muzaffer Külcü’ye Tam Not

ÇORUM 29 Eylül 2017 00:44
Videoyu Aç Başbakan Yıldırım’dan Muzaffer Külcü’ye Tam Not
A
a

Kades Barış Sempozyumuna katılmak ve bir dizi açılışlar yapmak üzere Çorum’a gelen Başbakan Binali Yıldırım Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret etti...


 

Başbakan Yıldırım’dan Belediye’ye ziyaret

Toplu açılış töreni ve miting için Çorum’a gelen Başbakan Binali Yıldırım, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü de ziyaret etti. Belediye’ye gelişinde Çorum halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan Başbakan Binali Yıldırım, vatandaşların sevgisini karşılıksız bırakmadı. Başbakan Yıldırım, Bayrak Dede olarak da bilinen Hüseyin Dede’yle de bir süre sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Belediye ziyaretine Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Çorum milletvekilleri ve toplu açılış ve miting programına katılmak üzere gelen milletvekilleri de katıldı. Başkan Külcü, Başbakan Binali Yıldırım’a belediye çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.

Külcü, Başbakan’a brifing verdi

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Başbakan Binali Yıldırım’a 2009 yılından beri yaptıkları çalışmalarla ilgili brifing verdi. Belediye çalışmalarını büyük bir dikkatle dinleyen Başbakan Binali Yıldırım, yapılan çalışmalara tam not verdi. Başkan Külcü’nün brifingi yaklaşık yarım saat sürdü.

Başbakan Yıldırım, Başkan Külcü’ye övgü

Başbakan Binali Yıldırım, Belediye ziyaretinde Başkan Külcü’yü yapılan çalışmalar nedeniyle tebrik etti. Başkan Külcü’nün brifingi sonrası açıklama yapan Yıldırım, yapılan çalışmaların Çorum’a çok büyük katkılar sağladığını belirterek Başkan Külcü’ye çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Külcü de AK Parti Genel Merkezi tarafından en son yaptırılan ankette Çorum halkının

Belediye hizmetlerinden % 75 gibi yüksek bir memnuniyet oranının olduğunu belirterek katkıları nedeniyle teşekkür etti.

Belediyenin projeleri Başbakan’dan tam not aldı

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü tarafından göreve geldiği 2009 yılından beri yapılan çalışmalar ve projelerle ilgili bilgiler alan Başbakan Binali Yıldırım, Belediyenin projelerine tam not verdi. Başbakana Yıldırım, Çorum Belediyesi tarafından yapılan İmam Hatip Külliyesi, Stadyum, Kent Meydanı, Rüzgar Enerjisi Santrali, Katı Atık Bertaraf Tesisi, Kentpark, Buhara Kültür Merkezi gibi projelerle yakından ilgilendi ve yapılan çalışmalarla ilgili Başkan Külcü’ye sorular sordu.

Külcü’de çok özel saat hediyesi

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Belediyeyi ziyareti anısına Başbakan Binali Yıldırım’a özel bir saat hediye etti. Ceviz ağacından yapılma telkâri işlemeli Osmanlı saati hediye etti.

Külcü ve ekibiyle hatıra fotoğrafı

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve başkan yardımcıları, Belediye ziyareti sonrası Başbakan Binali Yıldırım’la hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat