Başkan Karadağ:Başkanlarla İL Kongresi Öncesi Durum Değerlendirmesi yaptı

ÇORUM 1 Kasım 2017 23:33
Videoyu Aç Başkan Karadağ:Başkanlarla İL Kongresi Öncesi Durum Değerlendirmesi yaptı
A
a

Bu gün Ak Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, partisinin İlçe ve Belediye başkanları ile bir araya geldi. Durum Değerlendirmesi yapılan Basın toplantısında gündem 2019 seçimleriydi...


Ak Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, partililerle bir araya geldi. İstişare toplantısında gündem 2019 seçimleriydi. Hazırlıklara başladıklarını belirten Karadağ, önemli olanın milletin gönlüne girmek olduğunu söyledi. Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de, 2019 Mart ayına işaret etti. Ak Parti Çorum İl Başkanlığınca istişare toplantısı gerçekleştirildi. Kongre sürecine değinen Ak Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, ilçe kongrelerini Türkiye’de ilk bitiren il olduklarını ifade etti. 2019 seçimlerinin önemine değinen Karadağ, hazırlıklara başladıklarını açıkladı.Ak Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, milletin gönlüne girmenin önemine dikkat çekti.

Bir basın mensubunun  kongre sürecini hatırlatması üzerine  “Biz AK Parti olarak kendi içimizde yarışıyoruz, millete hizmet yolunda yarışıyoruz. Ne zaman görev verilirse göreve devam ederiz. Lidere bağlılığımız bu yöndedir. AK Parti kendi içinde yenilenerek yoluna devam ediyor. Sadece teşkilatlarla alakalı değil belediyelerde de değişimle alakalı bir durum dedi.

Başkan Karadağ “İl başkanı ile devam edilmeyecek yerlerde kongreler ertelendi. Bizim tarafımıza ise ilçeleri bitirin hem il kongresine hem de 2019 seçimlerine hazırlığınızı yapın talimatı verildi. Sayın Başbakanımız kongrenize geleceğim dedi. Bu manada biz emir eriyiz devam devam tamam tamam… Çorum’a en üst düzeyde katılım sağlanacak denilmişti. 2 ay gibi bir sürede Çorum İl Kongresi yapılacak. Net bir tarih hiçbir il için söz konusu değil.”

Diğer bir soruda görevden alınacakları iddia edilen bazı belediye başkanlarının durumu da soruldu. Bu soruya Karadağ, “Yerel yönetimlerden sorumlu koordinatörümüz henüz Çorum çalışmasını yapmadı. Resmi açıklamayı yapacak olan genel merkezimizdir. Bunun dışındaki açıklamalara itibar etmeyin” şeklinde cevap verdi.


BAŞKAN  KÜLCÜ ‘KİŞİLER FANİ, DAVALAR BAKİDİR’
Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise, önlerinde hassas bir dönemin olduğuna değinerek, “Kişiler fanidir, davalar bakidir” dedi.
2019 Mart ayına işaret eden Başkan Külcü, dördüncü yerel yönetim zaferini kazanmak zorunda olduklarını belirtti.
2019 SEÇİM ÇALIŞMALARI​NIN ÖNEMİ ÇOK DAHA BÜYÜK
Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, herkesin işini en iyi şekilde yapması gerektiğine vurgu yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderlikte insan ilişkilerinde en iyi örnek olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Külcü, CHP’ye yüklendi.

 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat