BAŞKAN KÜLCÜ ÇALIŞAN GAZETECİLERLE BULUŞTU

ÇORUM 11 Ocak 2018 18:55
Videoyu Aç BAŞKAN KÜLCÜ ÇALIŞAN GAZETECİLERLE BULUŞTU
A
a

Çorum Belediyesi tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinlikleri kapsamında 1996 yılında Çorum’da basılan yerel gazetelerin manşetlerinden oluşan bir sergi açıldı...


10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinliklerinde bu gün Çorum Belediyesi Sanat Galerisi ve Müzesi’nde açılan sergide Çorum Hakimiyet, Çorum Haber, Çorum Lider, Merhaba ve Yenigün gazetelerinin 1996 yılındaki gazete manşetlerilerini birlikte okuduk.
Serginin açılışına Belediye Başkanı Muzaffer Külcü başta olmak üzere Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, BİK Çorum Şube Müdürü Osman Bolluk ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Serginin açılışında konuşan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çorumlu gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarken, medyanın önemine değindi. Daha sonra Yayla Haber İnternet Gazetesi Muhabiri Kubilay Olcan söz alarak, bu anlamlı etkinlik için Başkan Külcü’ye teşekkür etti.

Muzaffer Külcü de,Olcan’a jest yaparak fotoğraf makinesiyle Olcan’ın fotoğrafını kendi elleriyle çekti. Sergiyi gezen Başkan Külcü ve beraberindekiler daha sonra Köfteci Deli Memed’in Yeri’nde öğle yemeğinde biraraya geldiler.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat