Başkan Külcü’ye Fenerbahçe Forması

ÇORUM 17 Ağustos 2017 09:47
Videoyu Aç Başkan Külcü’ye Fenerbahçe Forması
A
a

Çorum,Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Hasan Özer Gökmen, Başkan Yardımcısı Hüseyin Özden, Genel Sekreter Cumhur Sevinç ile yönetim kurulu üyeleri Serdar Arslan, Atakan Akman, Yasin Ünal, Ömer Karslı ve Uğur Saylan, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Çorum Fenerbahçeliler Derneği yönetimi, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Külcü’ye, isminin yazılı olduğu 19 numaralı Fenerbahçe forması ile Fenerbahçe Kulübü’nün 100. yılında özel olarak bastırılan posta kartı hediye edildi. Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Hasan Özer Gökmen ziyarette yaptığı konuşmasında, dernek olarak öncelikli amaçlarının Çorum’un daha iyi tanıtılması olduğunu söyledi. Çorum’da güzel çalışmalar yapacaklarını belirten Gökmen, “Derneğimizin güzel projeleri var. İnşallah bunları peyder pey hayata geçireceğiz. Fenerbahçemizi Çorum’da en güzel şekilde temsil edip, sosyal, kültürel ve sportif anlamda güzel çalışmalar yapacağız” dedi. Çorum Belediyesi’nin spor hayatını yaptığı katkılara da dikkati çeken Gökmen, yapılan yatırım ve organizasyonlar için Başkan Külcü’ye teşekkür etti.
Gökmen, dernek olarak Çorum Belediyespor’un da başarılı olması için destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

3
Başkan Külcü en centilmen takım şampiyon olsun

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisinin de Fenerbahçeli olduğunu söyledi. Yeni başlayan futbol sezonunun tüm kulüpler için güzel geçmesini dileyen Külcü, en centilmence sezonu tamamlama gayretini ortaya koyan takımın şampiyon olmasını temenni etti. Belediye olarak da spor alanında yaptıkları yatırımları ve organizasyonları memnuniyet içerisinde devam ettirdiklerini vurgulayan Külcü, gelecek yıl Çorum’da belediyecilik tarihinde görülmemiş oranda kapasitede ve bütçe büyüklüğü anlamında dev yatırımları neticelendirmiş olacaklarını vurguladı.
2
Kötü ve çirkin tezahürat için işbirliği

Ziyarette, spor karşılaşmalarında kötü ve çirkin tezahüratın önüne geçilmesi için çalışma yapılması konusunda fikir birliğine varıldı. Fenerbahçeliler Derneği Genel Sekreteri Cumhur Sevinç’in özellikle Çorum Belediyespor’un maçlarındaki küfürlü tezahüratların insanları rahatsız ettiğini dile getirmesi üzerine Külcü, bu konuda atılacak tüm adımlara destek olacağını söyledi. Yeni sezonda hem Çorum Belediyespor’un hem de diğer branşlardaki müsabakalarda yaşanan kötü ve çirkin tezahüratların önüne geçilmesine yönelik Fenerbahçeliler Derneği öncülüğünde diğer taraftar derneklerinin de katkısıyla sivil bir inisiyatif oluşturulabileceğine dikkati çeken Külcü, belediye başkanı olarak her türlü katkıyı sağlamaya hazır olduğunu kaydetti.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat