Belediye THM Korosu çalışmalarını sürdürüyor

ÇORUM 22 Kasım 2017 18:01
Videoyu Aç Belediye THM Korosu çalışmalarını sürdürüyor
A
a

Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, Çorum Belediyesi Türk Halk Müziği Korosunu ziyaret ederek çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı...


Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, Çorum Belediyesi Türk Halk Müziği Korosunu ziyaret ederek çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı. Şehrimizde yaşayanların huzuru ve mutluluğu için sosyal ve kültürel faaliyetlerin önemine vurgu yapan Zeki Gül, “Göreve başladığımızda ilk göz ağrımız bu korodur. Korolarımızın sayısının artması bizleri çok mutlu eder.

Spordan örnek verecek olursak. Çorum Belediyespor 3. Lig’de. Çorum’un 2.Lig’de 1.Lig’de ayrı takımları olması profesyonel manada daha iyi olacağını düşünüyorum” dedi. Gül, “Belediye’ye ilk göreve başladığımızda bize yol arkadaşlığı yapan arkadaşlarımızı ziyaret etmek istedim. İnşallah THM Korosu Mayıs 2018’e kadar çalışmalarına devam ederek yoğun çalışmanın ardından Bahar Konseri adı altında Çorumlu hemşehrilerimize muhteşem bir konser verecek. Sizler bu çalışmalarınızı hiç kimse görmeden akşamları yapıyorsunuz. İnşallah bu çalışmalarınız artarak devam edecek.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Mustafa Ercan beyle birlikte her zaman gelemiyoruz. Gönlümüz her zaman sizlerle. Biz her zaman Belediyemiz adına yapacağımız her faaliyette bir ve beraber olduğumuz sürece başarılı olmamamız için hiçbir sebep yok. Koro şefi Kazım Mercan, koro yöneticisi Kemal Kan ve üyelerimize teşekkür ediyorum.” dedi. Gül ziyaret sonunda koro üyelerine tatlı ikram ederek, THM korosuna yeni dönem çalışmalarında başarılar diledi.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat