Beşiktaşlılar Derneğinden Gül’ü ziyaret etti

ÇORUM 7 Ağustos 2017 10:21
Videoyu Aç Beşiktaşlılar Derneğinden Gül’ü ziyaret etti
A
a

Çorum Beşiktaşlılar Derneği Başkanlığına seçilen İsmail Ateş, dernek üyeleriyle birlikte Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül’ü ziyaret etti.

Oluşturdukları yeni yönetimle birlikte tanışma ziyaretine geldiklerini ifade eden Çorum Beşiktaşlılar Derneği Başkanı İsmail Ateş, Çorum’da futbol denildiği zaman akla Çorum Belediyespor Başkanı olması sebebiyle ilk gelen ismin Zeki Gül olduğunu söyledi. Ateş, “Aynı zamanda biliyoruz ki Zeki Başkanım iyi de bir Beşiktaş taraftarıdır. Bu sebeple kendisini özel olarak ziyaret etmek istedik” diye konuştu. Ateş, dernek üyeleriyle birlikte Belediye Başkan Yardımcısı ve Çorum Belediyespor Başkanı Zeki Gül’e 19 numaralı Beşiktaş forması hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yardımcısı Gül, “Sporun her branşıyla içli dışlıyım ama Çorum Belediyespor Başkanı olamam sebebiyle futbolla doğrudan ilgileniyorum. Ayriyeten de iyi bir Beşiktaş taraftarıyım bunu da herkes bilir. Bu sebepten bu ziyaret benim için ayrı bir anlam ifade ediyor” dedi ve Çorum Beşiktaşlılar Derneğinin Çorum’da spor adına başarılı işlere imza atması temennisinde bulundu.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat