BMC Grup Yetkilileri Çorum'a Davet Edildi

ÇORUM 29 Kasım 2017 20:23
Videoyu Aç BMC Grup Yetkilileri Çorum'a Davet Edildi
A
a

Çorum Valisi Necmeddin Kılıç başkanlığında, Çorumlu iş adamlarımızla birlikte İzmir’de bulunan BMC Otomotiv firmasının merkezine ziyarette bulunuldu. BMC yetkilileri tarafından, BMC’nin özgeçmişini tanıtan, savunma sanayine yönelik araçlar ile otobüs, kamyon gibi ticari araçların tanıtımını içeren brifing verildi.


 

BMC firmasının merkezine yapılan ziyarete, BMC firmasının İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Yasin Öztürk ile firmanın temsilcileri katıldı. Üretim yapılan tesislerin büyütülmesi nedeniyle yoğun bir inşaat yapımının devam ettiği merkezde, BMC yetkilileri tarafından, BMC’nin özgeçmişini tanıtan, savunma sanayine yönelik araçlar ile otobüs, kamyon gibi ticari araçların tanıtımını içeren brifing verildi.

 

BMC Grup İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Yasin Öztürk, Çorumlu iş adamlarını ağırlamaktan ve BMC’de görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, BMC üretim alanlarını büyütmek, revize etmek amacı ile tüm sahada yoğun bir inşaat sürecinin devam ettiğini, sahanın görülmesinin elverişli olmaması nedeniyle az sayıda iş adamımızı kabul edebildiklerini ifade etti. Üretmiş oldukları ürünlerde 39.000 adet çeşitli parçalar kullandıklarını, bu parçaların bir kısmını ithal, bir kısmını da ülkenin çeşitli yerlerinden tedarik ettiklerini, piyasa şartlarına uygun ve kaliteli ürünleri temin için tüm firmalarla çalışabileceklerini belirttikten sonra, bu fırsatın doğabilmesi adına da, Çorum ilinde bulunan makine sektörüne yönelik bir gezinin yapılmasının BMC firmamız tarafından uygun olacağını ifade etti.

Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, BMC Grup yetkililerine teşekkür ederek, en kısa zamanda kendilerini ağırlamaktan memnuniyet duyulacağını, ziyaret programının kısa bir zaman içinde yapılmasının, bu ziyaretin amacın ulaşılması açısından faydalı olacağını söyledi.

Toplantı, karşılıklı bilgilerin paylaşılması ve değerlendirmelerin yapılmasıyla sona erdi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat