Ceritoğlu'nun, Başlattığı Projeler Ülkelere Örnek Oldu

ÇORUM 2 Aralık 2017 17:03
Videoyu Aç Ceritoğlu'nun, Başlattığı Projeler Ülkelere Örnek Oldu
A
a

AK Parti Çorum Milletvekili Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu ve Parlementolararası Birlik Türk Grubu Üyesi Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt'un genel kurulda yaptığı konuşmasını Asya Parlementerler asamblesi Genel Sekreteri Dr. Mohammad Reza Majidi en iyi konuşma seçti.

Türkiye’nin dönem başkanlığında İstanbul’da düzenlenen, Asya Parlamenterler Asamblesi 10. Genel Kurul toplantısında, ‘’Kalkınma ve Asya’da Barışa Kadın Perspektifi İle yaklaşım’’ konularında AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt konuşmacı olarak söz almıştı.

Konuşmanın içeriğinde, Kadınların İş Dünyasına girmelerinin teşvik edilmesi ve bunu ülke barışına, sürdürülebilir kalkınmaya yansıtmalarından bahseden Ceritoğlu,  Türkiye'de ve  Çorum'da Kadın Girişim Kooperatiflerinin faaliyetlerini tüm ayrıntıları ile örnekler vererek anlattı. 

Gerçekleştirilen sunum ve yapılan konuşmanın ardından Asya Parlamenterler Asamblesi Genel Sekreteri Sayın Dr. Mohammad Reza Majidi bu konuşmayı içerik açısından en iyi konuşma seçti ve 43 üye ülkeye bu konuşmanın gönderilmesine karar verdi.

Milletvekili Ceritoğlu'nun Çorum adına gerçekleştirdiği bu projelerin ülkeler çapında örnek teşkil edilmesini takdirle karşılayan vatandaşlar, "Duyduğumuz bu haklı gurur ile Sayın Milletvekilimizi tebrik ederiz" dediler.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat