CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray partiden istifa etti

Siyaset 23 Ekim 2017 17:06
Videoyu Aç CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray partiden istifa etti
A
a

CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray partisinden istifa etti. Çıray'ın Meral Akşener tarafından kurulacak partiye katılacağı iddia edildi...


CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray partisinden istifa etti. Çıray'ın Meral Akşener tarafından kurulacak partiye katılacağı iddia edildi.

LEVENT GÖK YALANLAMIŞTI

TBMM'den basın toplantısı düzenleyen CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Çıray hakkında, böyle bir konudan haberi olmadığını belirterek, "Aytun Bey iyi bir CHP'lidir" diye konuşmuştu.

25 EKİM'DE DUYURULACAK

Meral Akşener'in öncülüğündeki yeni parti 25 Ekim Çarşamba günü resmi kimliğine kavuşacak. Yeni partiye ilişkin tüm detaylar Ankara Yenimahalle'deki Nâzım Hikmet Kültür Merkezi’nden duyurulacak.

YENİ PARTİNİN MİLLETVEKİLİ ÜYELERİ

Meclis'te halen bağımsız milletvekilleri olan Nuri Okutan, Koray Aydın ve Ümit Özdağ yeni partiye katılacaklarını açıklayan isimler arasında.

AKŞENER'DEN ÇIRAY AÇIKLAMASI

Bir gazetecinin, CHP Milletvekili Aytun Çıray'ın partisinden istifa ederek kurulacak olan partiye transfer olacağına ilişkin iddiaları hatırlatması üzerine Akşener, şöyle cevap verdi:

"Kendisine soracaksınız, ben bir şey diyemem. Ama şöyle bir hedefimiz yok bizim; Ne AK Parti'den, ne CHP'den ne de MHP'den parantez içerisinde 'transfer' yapıp da bir grup kurma hedefimiz yok.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat