Çorum AK Parti 16.Yaşını Kutladı

ÇORUM 14 Ağustos 2017 21:39
Videoyu Aç Çorum AK Parti 16.Yaşını Kutladı
A
a

AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, AK Parti'nin 16. yaşını kutladığını belirterek, "Biz bu millet için ne yapsak azdır. Gecemizi gündüzümüze katarak bu millet için çalışacağız. Milletimizle gönül gönüle en güzel şekilde kucaklaşarak yolumuza devam edeceğiz" dedi.


AK PARTİ’NİN 16. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ
Çorum’da Adalet ve Kalkınma Partisi kuruluşunun 16’ıncı yıldönümünü kutladı. Ak Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, yaptığı açıklamada “Gecemizi gündüzümüze katarak bu millet için çalışacağız” dedi.Çorum’da Adalet ve Kalkınma Partisi kuruluşunun 16’ıncı yıl dönümünü kutladı. Parti binasında düzenlediği basın toplantısında konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, “Gecemizi gündüzümüze katarak bu millet için çalışacağız” dedi.Karadağ, parti yöneticilerinden sorumluluk içerisinde hareket etmelerini isteyerek, Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşları olarak hepimiz kendimize çeki düzen vermek zorundayız şeklinde konuştu.

2019 seçimlerine bugünden hazırlandıklarını açıklayan Karadağ, 19 Ağustos’tan itibaren ilçe kongrelerinin başlayacağını dile getirdi.Karadağ, “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasından çeken değil katkı sunan teşkilat mensupları ve gönüldaşlar olmalıyız” ifadelerini kullandı.Konuşmanın ardından AK Parti’nin 16. Yıldönümü için hazırlanan yaş pasta kesildi.

Parti binasında düzenlediği basın toplantısında konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, parti yöneticilerinden sorumluluk içerisinde hareket etmelerini isteyerek, "İlçe başkanlarımız ağırlığını bilecek. Belediye başkanlarımız harama ve helale dikkat edecek. Şahsi menfaatleri için makamlarını kullanmayacaklar. Bugün için bazı şeyler gizli kalabilir. Adalet hesap sormakta gecikebilir. Ancak er yada geç adalet yakamıza yapışır. Burada sorulamayan hesaplar ahrette mutlaka sorulacak. Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşları olarak hepimiz kendimize çeki düzen vermek zorundayız. Nasıl ki partimizin adındaki kalkınma sözcüsü hem milletimizin refah seviyesini yükselti hem devletimizi itibarlı hale getirdi. Milletimizin refahının yükselmesiyle birlikte özgürlük alanları da genişledi. Adaletli yönümüzle de milletimize kendimizi ispat ettirdik. Biz önce ahlak ve maneviyat diyoruz. Önce kendimiz dürüst, ahlaklı olacağız sonra başkalarından isteyeceğiz. Teşkilatlar olarak bunu yapmalıyız ki vatandaşımız cumhurbaşkanımıza verdiği desteği geri çekmesin buna da hakkımız yok" dedi.

2019 seçimlerine bugünden hazırlandıklarını açıklayan Karadağ, "19 Ağustos itibaren ilçe kongreleri başlıyor. Her bir ilçenin kongresi bittiği günden bir gün sonra o ilçemiz seçim çalışmalarına başlayacak. Seçim startı ilçe başkanı ve yönetim kurulunun seçilerek mazbatasını aldıktan sonra başlıyor. Milletimizle gönül gönüle en güzel şekilde kucaklaşarak yolumuza devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasından çeken değil katkı sunun teşkilat mensupları ve gönüldaşlar olmalıyız" ifadelerini kullandı.
 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat