ÇORUM AK PARTİ’DE 3 İLÇEYE ATAMA YAPILDI

ÇORUM 13 Temmuz 2017 20:41
Videoyu Aç ÇORUM AK PARTİ’DE 3 İLÇEYE ATAMA YAPILDI
A
a

Kısa bir süre önce görevlerinden ayrılan başkanların yerine AK Parti Genel Merkezi, Çorum’un Laçin, Boğazkale ve Oğuzlar İlçe Teşkilatlarına yeni atamalar yaptı.


Hatırlanacağı üzere, kısa bir süre önce Oğuzlar İlçe Başkanı Alaaddin Coşkun, Laçin İlçe Başkanı Mustafa Otluseki ile Boğazkale İlçe Başkanı Sadık Aşık görevlerinden ayrılmıştı. Boşalan ilçe başkanlıkları için AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş tarafından yeni atamalar yapıldı. Buna göre, Laçin İlçe Başkanlığı görevine Selami Gaffar, Boğazkale İlçe Başkanlığı görevine Serkan Tütüncü, Oğuzlar İlçe Başkanlığı görevine ise Mehmet Ali Ekmekçi getirildi.

BOŞALAN İLÇELERE ATAMA YAPILDI

Genel Merkezdeki atama sürecine görevlerinden ayrılan ilçe başkanları ve yerlerine atanan isimler hep birlikte katıldı. AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, partide hiçbir zaman kırgınlığa ve küskünlüğe yer olmadığının en güzel örneğini Çorum İl Teşkilatının gösterdiğini söyledi. Görevlerinden ayrılanlarla, yerlerine atananların güzel bir birliktelik örnek sergilediğini ifade eden Ataş, AK Parti Çorum İl Teşkilatını kutlayarak birlik ve beraberliğin sürdürülmesini istedi. Ataş ayrıca Çorum İl Teşkilatı’na güveninin tam olduğunu belirterek, “Çorum, her zaman AK Parti’nin önemli kalelerinden biridir. Çorum bizim için çok önemli” dedi.

ÇORUM AK PARTİ'DE DEĞİŞİM BAŞLADI

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ ise Çorum’da birlik ve beraberliğin daha sağlam hale getirilmesi için bütün teşkilatlarla koordineli bir şekilde çalışmaları sürdürdüklerini vurguladı. Görevlerinden ayrılan 3 ilçe başkanına bugüne kadar yaptıkları hizmetler için teşekkür eden Karadağ, bunun bir nöbet değişimi olduğunu hatırlatarak, “Çorum olarak güzel bir enerji yakaladık. Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde örnek çalışmalara imza atıyor. Bu güzel tabloyu daha da geliştirerek birlik ve beraberliğimizi daha da üst seviyelere taşımak durumundayız” dedi. Karadağ, yeni atanan ilçe başkanlarını da tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat