ÇORUM BELEDİYE SPOR'DA TEKNİK DİREKTÖR ZİRVESİ

ÇORUM 9 Haziran 2017 09:39
Videoyu Aç ÇORUM BELEDİYE SPOR'DA TEKNİK DİREKTÖR ZİRVESİ
A
a

Çorum Belediyespor’da önceki akşam yapılan toplantıda teknik direktör adayları masaya yatırıldı ve 10 kişilik listenin üçe indirilmesi için araştırma yapılmasına karar verildi.


Önceki akşam Belediye Başkanı ve Kulüp Onursal Başkanı Muzaffek Külcü’nün makamında yapılan toplantıya Kulüp Başkanı Zeki Gül, Başkan Yardımcısı Ömer Balaban ve Alt Yapı Sorumlusu Sinan Özdilli katıldı.
 
Yaklaşık bir saat süren toplantıda öncelikli konu Teknik Direktör isimleri oldu. Yönetim tarafından yapılan araştırma sonucunda on kişiye indirilen teknik direktör adayları üzerinde yapılan görüşmeler sonunda listenin üç kişişe düşürülmesi ve bu liste üzerinden görüşme yapılmasına karar verildi.
 
Toplantıda Teknik Heyet’te yaşanan istifaların ardından gündeme gelen Kenan Aşkan ismi oldu. Başkan Yardımcısı Ömer Balaban, Kenan Aşkan’ın tecrübesi ile bu görevi yapabileceğini belirtti. Aşkan ismi üzerinde her hangi bir itiraz olmadığı öğrenildi.
Kenan Aşkan’ın takımda antrenör olarak mı yoksa Genel Kaptan olarak mı görev yapacağı konusunda ise net bir karar verilmedi. Ancak edinilen bilgiye göre Kenan Aşkan’ın Genel Kaptan olarak görev yapması konusunda görüş birliğinine varıldığı yönünde.
 
Öte yandan transfer komitesi tarafından belirlenen isimlerlede görüşmelerin sürdüğü öğrenildi. Bu konuda isimleri sır gibi saklayan Çorum Belediyespor transfer komitesi özellikle kulüpleriyle sorunları bulunan isimler için  Başkan Zeki Gül’ün devreye girdiği ve bu futbolcuların kulüpleriyle görüşmelerini sürdürdüğü öğrenildi.
Kaynak : Hakimiyet Gazetesi/Halil ÖZtürk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat