Çorum Belediyesi Engelli Eğitim Merkezi tarafından Anneler Günü etkinliği

ÇORUM 13 Mayıs 2017 00:27
Videoyu Aç Çorum Belediyesi Engelli Eğitim Merkezi tarafından Anneler Günü etkinliği
A
a

AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Çeritoğlu Kurt, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü'nün eşi Hatice Külcü, Emniyet Müdürü Murat Kolcu'nun eşi Fatma Kolcu, Tesisler Müdürü Mahmut Yabacıoğlu, Türkiye Beyazay Derneği Çorum Şube Başkanı Neslihan Hüsülüoğlu, öğrenci velileri ve öğrencilerin katıldığı program Engelli Eğitim Merkezi öğrencilerinden Bekir Madan tarafından yazılan


 

YILIN ANNESİ SEÇİLDİ

Engelli Eğitim Merkezi öğrenci anneleri arasından yılın annesi seçilen Hidayet Şamlı'ya Belediye Başkanı Muzaffer Külcü'nün eşi Hatice Külcü hediye takdim etti.

Engelli Eğitim Merkezi'nin hem huzur hem de güven veren bir yer olduğunu söyleyen AK Parti Milletvekili Lütfiye İlksen Çeritoğlu Kurt, "Bizlere bu merkezi kazandıran Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü'ye ve değerli eşi Hatice Külcü'ye teşekkür ediyorum. Bütün Türk kadınlarını evlatlarını tek vatan, tek bayrak için askere gönderen annelerle birlikte bugün en güzel duyguyu beraber yaşıyoruz. Böyle mutlu günlerde hep barış içerisinde olmamızı diliyorum" dedi.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü'nün eşi Hatice Külcü de yaptığı konuşmada bugün engelli ailelerine yönelik yaptığı konuşmada "Sizler de evlatlarınız da çok özelsiniz. Yavrularınız sadece Çorum'daki gençlere örnek değil, Türkiye'deki gençlere örnek. Bu merkezde yetişmiş olan ustalar, sanatkârlar, zanaatkârlar bütün dünyaya aslında hiç bir engel olmadığını, bütün engelin zihinde ve kalpte olduğunu göstermektedir. Gözünüz gibi sakındığınız evlatlarınızı bize emanet ettiğiniz için teşekkür ediyorum" dedi.

Türkiye Beyazay Derneği Çorum Şube Başkanı Neslihan Hüsüllüoğlu da yaptığı konuşmada "Bizi özel yapan bizim çocuklarımız. Çocuklarımız bize insanlığı öğretti" diye konuştu.

19 YİĞİT ASKERE UĞURLANDI

Çorum Belediyesi Engelli Eğitim Merkezi'nden 19 öğrenci vatani görevlerini yapmak üzere askere uğurlandı.

Askere giden gençlerin kınalarını da AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Çeritoğlu Kurt, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü'nün eşi Hatice Külcü, Emniyet Müdürü Murat Kolcu'nun eşi Fatma Kolcu, Tesisler Müdürü Mahmut Yabacıoğlu, Türkiye Beyazay Derneği Çorum Şube Başkanı Neslihan Hüsüllüoğlu kendi elleri ile yaktı.

Protokol üyeleri davul zurna eşliğinde halaylar çekip öğrencilerle birlikte eğlendi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat