Çorum'da Dünya Uyuşturucu ile Mücadele Günü nedeniyle etkinlik ve ödül töreni düzenlendi

ÇORUM 29 Haziran 2017 22:25
Videoyu Aç Çorum'da Dünya Uyuşturucu ile Mücadele Günü nedeniyle etkinlik ve ödül töreni düzenlendi
A
a

Dünya Uyuşturucu ile Mücadele Günü nedeniyle etkinlik ve ödül töreni düzenlendi.Yoğun katılımın olduğu etkinlikte Çorum’da uyuşturucu ile mücadelede emeği geçenlere ödülleri verildi.


Yoğun katılımın olduğu etkinlik açılışında konuşan Çorum Halk Sağlığı Müdürü Ahmet Barış, uyuşturucu bağımlılığının her kesimi ilgilendiren toplumsal bir sorun olduğunu söyledi. Uyuşturucu bağımlılığında iki temel öğeye önlem alınması gerektiğini de ifade etti.

Ak Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, tedaviye başlamadan önce bir çocuk uyuşturucuya alıştıysa onun kurtarmanın daha zor olduğunu söyledi.Ahmet Sami Ceylan, YÖK’ten gelen onay ile Hitit Üniversitesinde uyuşturucuyla mücadele biriminin kurulacağı müjdesini verdi.Ceylan, maneviyata daha yatkın bireyler yetiştirilmesi konusunda ailelere telkinlerde bulundu.


Çorum Valisi Necmettin Kılıç, bugünlerde gündemi meşgul eden iki problemin var olduğunu söyledi. Görses… Necmettin Kılıç, uyuşturucu terörünün herkes için milli bir vazife olduğunu ifade etti.Çorum Halk Sağlığı Müdür yardımcısı Sevil Dirlik Zaman,2017 yılı uyuşturucu rakamlarıyla ilgili olarak sunum gerçekleştirdi.

Çorum Halk Sağlığı Müdür yardımcısı Sevil Dirlik Zaman,2017 yılı uyuşturucu rakamlarıyla ilgili olarak sunum gerçekleştirdi.Daha sonra Çorum’da uyuşturucu ile mücadele kapsamında destek veren kişilere ödülleri verildi.


 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat