Çorum Esnafı, bereketli bol kazanç için dua etti

ÇORUM 31 Ağustos 2017 17:53
Videoyu Aç Çorum Esnafı, bereketli bol  kazanç için dua etti
A
a

Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası üyeleri her yıl olduğu gibi bu yılda Arife Duası’nda bir araya gelerek, helal ve bereketli kazanç için dua etti.

Oto Tamirciler Esnaf Odası tarafından Aşağı Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren Radyatörcü Avni Baykın’ın işyerinde gerçekleştirilen Arife Duası’na ÇESOB Başkan Vekili Recep Gür, Kalaycılar ve Hırdavatçılar Odası Başkanı Sedat Ek, Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun, Oda Yönetim Kurulu üyeleri ile çok sayıda sanayi esnafı katıldı.

Birlik ve beraberlik ve helal kazanç için dua edilmesinin ardından Oda Başkanı Necmettin Uzun yaptığı konuşmasında Arife Duası’na katılanlara teşekkür ederek, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Tüm esnaf ve sanatkarların Kurban Bayramı’nı sağlık ve mutluluk içerisinde geçirmelerini temenni eden Uzun, oda üyelerinin ve tüm Çorum halkının bayramını kutladı.

Başkan Uzun ayrıca Arife Duası’na ev sahipliği yapan Radyatörcü Avni Baykın’ı da unutmadı. Baykın için hazırlanan plaketi ÇESOB Başkan Vekili Recep Gür takdim etti.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat