Çorum Karadeniz Bölge illeri arasında en iyi Belediye

ÇORUM 5 Kasım 2017 15:58
Videoyu Aç Çorum Karadeniz Bölge illeri arasında en iyi Belediye
A
a

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve ekibini tebrik etti.Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, Ak Parti Genel Merkezi tarafından yapılan memnuniyet anketi sonuçlarını paylaştı. Başkan yardımcısı Geldi, Çorum'un Bölge iller arasında en iyi anket sonuçlarına sahip olduğunu belirtti...


 

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve ekibini tebrik etti.

Çorum Belediyesi’nin başarılı çalışmalarının vatandaşlarda yarattığı memnuniyet AK Parti Genel Merkezi tarafından da takdir ediliyor. Ankara, İstanbul, Bursa ve Balıkesir gibi Büyükşehirlerin Belediye Başkanlarının yenilenme adı altında görevlerinde istifa ettiği AK Parti’de Genel Merkez yönetimi belediyeleri mercek altına aldı.

Tüm belediyelerle ilgili bir çalışma başlatan parti genel merkezi, başkanların performansını takip ediyor, düzenlediği anketlerle de halkın memnuniyetini ölçüyor. Çorum’un da aralarında bulunduğu 135 Belediyeden Sorumlu Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi de, bu çerçevede Çorum’a gelerek belediyeleri ziyaret etti. Ziyaretlerde Geldi’ye AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mustafa Tuzcu da eşlik etti.

Ziyaretler hakkında bilgi veren Mustafa Tuzcu, partili belediyeleri ziyaretlerinde başkan ve meclis üyeleriyle görüştüklerini anlattı. Tuzcu, ziyaretler sırasında yapılan anketleri değerlendiren Mehmet Geldi’nin belediyelerin kurumsal performanslarına baktığını, yapılan eksikliklerin giderilmesi konusunda düşüncelerini paylaştığını dile getirdi.

Hizmetlerin daha verimli hale getirilmesi amacıyla her yıl rutin bir şekilde yapılan bu ziyaretlerin istifa sürecine gelmesi nedeniyle fazla dikkat çektiğine işaret eden Mustafa Tuzcu, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi’nin Çorum Belediyesi’ni ziyareti sırasında ise, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün performansından memnuniyetini özellikle dile getirdiğini açıkladı.

Geldi’nin Çorum Belediyesi’nin yapılan anket değerlendirmelerin de bölgenin en başarılı belediyesi olarak görüldüğünü açıkladığını söyleyen Mustafa Tuzcu, diğer belediyelerle ilgili ise olumsuz bir durumun söz konusu olmadığını kaydetti.

Belediye Meclis Üyesi İsmail Akgöz ise, sosyal medya hesabından ziyaretle ilgili bir paylaşımda bulundu. AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi’nin, belediyeyi ziyaret ederek hem Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ile hem de Belediye Meclis üyeleri ile bir araya gelerek sohbet ettiğini açıklayan İsmail Akgöz, “Geldi, genel merkezimizin yerel yönetimlerle ilgili beklenti ve talimatlarını bizlere iletti. Geldi, toplantı sonunda Genel Merkezimiz tarafından yapılan memnuniyet anketi sonuçlarını da bizlerle paylaştı. Bölge iller arasında en iyi anket sonuçlarına sahip olduğumuzu belirtip, başarılı çalışmalarımızdan dolayı tebrik ve teşekkür etti” bilgilerini takipçileri ile paylaştı. 

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat