Çorum Milletvekili Salim Uslu Öğretmenler Gününü kutladı

ÇORUM 24 Kasım 2017 11:04
Videoyu Aç Çorum Milletvekili Salim Uslu Öğretmenler Gününü kutladı
A
a

Uslu, " Öğretmenlerimiz; insanı en ideal şekilde eğitmek suretiyle, Yeni Türkiye’yi, dahası geleceğin dünyasını inşa etmek gibi son derece kutsal bir vazifeyi icra etmektedirler. Türkiye dünyanın bugün güçlü ve saygın devletlerinden biri haline gelmesindeki en önemli paylardan biri, hiç şüphesiz, fedakar, cefakar öğretmenlerimize aittir.

Öğretmene saygı, sevgi, hürmet bizim geleneğimizde, kültürümüzde vardır. Öğretmenlerimizin bilgilerine, bizi öğretmek için gösterdikleri saygının ve değerin bir ifadesi olarak hemen ´hocam´ ya da ´öğretmenim´ deriz.

Yeni Türkiye gelecekteki hedeflerine dünyadaki değişime bigâne kalmayan, kendini yenileyen, genç nesilleri dünün ve bugünün şartlarına göre değil, yarının şartlarına göre geleceğe hazırlayabilecek öğretmenlerle ulaşacaktır.

Bu vesile ile öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Türk eğitimine yıllarını vermiş emekli öğretmenlerimize de sağlık, huzur ve esenlikler temenni ediyor, hayatını kaybeden bütün eğitim camiası çalışanlarına ve öğretmenlerimize de Allah’tan rahmet diliyorum." dedi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat