Çorum Şoförler Odası’ndan birlik mesajı verildi

ÇORUM 7 Ocak 2018 12:34
Videoyu Aç Çorum Şoförler Odası’ndan birlik mesajı verildi
A
a

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası, birlik ve beraberliği pekiştirmek ve geçmişte yaşamını kaybeden oda üyelerinin ruhu için mevlit okuttu. Kamyoncular Garajı ve Nakliyeciler Sitesindeki Mevlide Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, şoför ve nakliyeci esnafı ile çok sayıda kişi katıldı.


Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, mevlit programına katılarak kendilerini yalnız bırakmayan şoförler ile tüm esnaf ve sanatkârlara ayrı ayrı teşekkür etti. Şahin, ahrete intikal eden oda üyelerini yad etmek, hayır duası ile anmak ve ruhlarını şad etmek için bu Mevlid-i Şerif'i okuttuklarını ifade ederek "Bugün aramızda olmayan, hakkın rahmetine kavuşmuş sayısız esnaf ve sanatkarımız ile şoför esnafımız var. Onların ruhuna hediye ettiğimiz Mevlid-i Şerif okutma geleneğimiz, inşallah bundan sonra da güçlenerek devam edecek. Mevlidimize yoğun ilgi gösteren herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Sebze ve Meyve Hali Mescidi İmamı Fikret Demirkan tarafından okunan duaların ardından mevlide katılanlara çeşitli ikramlarda bulunuldu.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat