ÇORUM ÜLKÜ OCAKLARINDAN İYİ PARTİ İÇİN ÇOK SERT AÇIKLAMA !

ÇORUM 3 Kasım 2017 10:25
Videoyu Aç ÇORUM ÜLKÜ OCAKLARINDAN İYİ PARTİ İÇİN ÇOK SERT AÇIKLAMA !
A
a

Ülkü Ocakları Çorum İl Başkanı M.Yavuz Ünlü, İyi Parti’nin kendi nazarlarında bir önemi olmadığını bildirdi...

Ünlü, yeni kurulan İyi Parti’ye ilişkin değerlendirmesinde, son bir haftadır  yoğunlaşan tartışmalar üzerine görüş bildirme zorunluluğu doğduğunu belirterek, “Geçmişte kurulmuş olan gelecekte kurulacak olan ve halde kurulmuş hiçbir siyasi partinin bizim nazarımızda bir ehemmiyeti yoktur. Biz Ülkücü doğduk ülkücü kalacak ve inşallah ülkücü öleceğiz.” dedi.

Ünlü, yazılı yaptığı ve oldukça sert ifadeler kullandığı açıklamasında,  “Topal ayakla kırk yorgan gezen bitler, Kılıçkıran’dan Fırat’a bu kutlu kervanın yürüyüşünden rahatsız olan itler bizi elbette anlamayacaktır. Bu davanın ne fiziki ne de fikri çilesini çekmiş klavye ülkücüleri, bilinçaltı karanlık, zihni karışık sözde aydınlar güruhu, kerameti kendinden menkul ulema(!) taifesi bu harekete yön vermeye, rota çizmeye cüret etmektedir. Bu güruh öyle hadsizleşmiş o kadar yüzsüzleşmişlerdir ki Anadolu’nun bağrı yanık yiğitleri bunların nazarında cahil birer kurşun askerdir. Kökü dışarıda satılık kalemlere, sapı bizden mankurt aydınlara tavsiyemiz şudur ki temeli iman ve kanla atılmış, binlerce şehidin hatırası üzerinde yükselen Milliyetçi-Ülkücü Hareketi ağızlarına besmelesiz almasınlar.

Siyasi geçmişi manevralarla, zigzaglarla dolu bir güruhun dürüst, ilkeli ve milli duruşu idrak edebilmesini beklemek elbette safdillik olur. Ülkücü Hareket, iktidar nimetlerinden pay kapmayı, parsayı toplamayı amaç haline getiren sefihlerin barınabileceği bir çatı, vatan hainlerinin sığınabileceği bir liman değildir. Derdi millet olmayanın, yüreği vatan aşkıyla çarpmayanın bizi anlaması müşküldür. Kişi kendine iyi demekle iyi olmaz. Dün de kendisine ak diyenlerin katran karasına dönüştüğü herkesçe malumdur. Kendisini ışık süvarisi olarak tanıtanların şeytanın atlısı, zulmetin hizmetkarı olarak necip Türk Milletinin üzerine ölüm kustuğu ortadadır. Zaman her şeyi ortaya koyacaktır. Tarih en adil hakimdir ve en dogru hükmü verecektir.” şeklinde sözler sarfetti.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat