Çorumlu Zeynep Göksu 2017'nin ilk partisini dün kurdu

ÇORUM 25 Ekim 2017 23:56
Videoyu Aç Çorumlu Zeynep Göksu 2017'nin ilk partisini dün kurdu
A
a

Çorumlu Eski CHP Çankaya Belediye Başkan aday adayı Zeynep Göksu, Meral Akşener'den önce davrandı, 2017'nin ilk partisini dün kurdu. Çorumlu Eğitimci ve Ekonomist Zeynep Göksu, Güven Adalet ve Aydınlık Partisi'ni 3 Ekim'de kurdu.


Eğitimci ve ekonomist Zeynep Göksu, Güven Adalet ve Aydınlık Partisi'ni 3 Ekim'de kurdu. Göksu, partisini sosyal medyadan duyurdu. Göksu'nun yardımcıları da kadın, GAAP'ın logosu ise doğan bir güneş. Göksu partisinin logosunu anlatırken, 'Doğmuş bir güneş değil, bu yedi güneş ışınımız yedi coğrafya bölgemizi temsil ediyor'' ifadelerini kullandı.

"Biz parayla kurulmadık, zengin değiliz, arkanda dayın değil Güven Adalet ve Aydınlık Partisi" olacak diyen Göksu iddialı da, "Biz 2019'da iktidar olacağız, devlet başkanı olacağız'' dedi. 

Biz kaç yıldır GÜNEŞ GİBİ DOĞACAĞIZ diyoruz..ramazan ayında parti kuruluş dosyamız içişleri bakanlığı'na teslim ettik.3 Ekimde resmiyet anca kazandı. .Birileri de bizim Güneşe benzemeye çalışmışlar. ..Aslı varken sureti birşey ifade etmez.Biz halkız ve geliyoruz..Güneş gibi doğuyoruz karanlıkların üstüne ve oyları da gaapıp da geleceğiz. .

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat