CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN AK PARTİ TEŞKİLATINA 2019 TALİMATI

Siyaset 14 Haziran 2017 00:11
Videoyu Aç CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN AK PARTİ TEŞKİLATINA 2019 TALİMATI
A
a

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “2019 seçimlerine kadar kapısını çalmadık ev, sıkmadık el, tebessüm etmedik yüz bırakmadan çalışmalıyız.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Ankara İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programında konuştu. Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle;

“MİLLETİMLE İFTİHAR EDİYORUM”
14 yılda hayata geçirdiğimiz hizmetlerle ‘Cumhur ile Cumhuriyet’i buluşturduk. 15 Temmuz gecesi tankların altına kendini atan, bombalardan yılmayan milletimle iftihar ediyorum. Ankara, 15 temmuz gecesi gösterdiği kahramanlıklarla gazi sıfatını çoktan hak etti. 15 Temmuz gösterdi ki, Ankara, Türkiye’nin istikbal ve istiklal mücadelesini yürüten göğüsleyen bir şehirdir.

“GURUR ABİDESİ OLMAYIN”
Benim sizlerden ricam şudur. AK Partili olmak gurur abidesi olmak değildir. İktidar gücünü gururlanma sürecine katkıda bulunsun diye kullanmamalıyız. Tam aksine tevazu ehli olmak suretiyle vatandaşlarımıza yaklaşmalıyız. Bunu yapmak durumundayız. Aksi takdirde Rabbimin bize verdiği bu nimeti süratle kaybederiz. Bu bakımdan tüm il, ilçe teşkilatlarımızın kapı kapı, ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları dolaşmak durumundayız.

“2019 SEÇİMLERİNE KADAR SIKMADIK EL BIRAKMADAN ÇALIŞMALIYIZ”
2019 seçimlerine kadar kapısını çalmadık ev, sıkmadık el, tebessüm etmedik yüz bırakmayacak şekilde bir programla çalışmalarımızı sürdürmeliyiz

“GÖNÜLLERİ ALAMIYORSAK KAYBEDERİZ”
Belediyeler için bir şey söyleyeceğim. Belediyelerde hizmet gerektir ama yeterli değildir. Yeterli olan nedir, gönüllere girmektir. Eğer gönülleri alamıyorsak kaybederiz Onun için de ev ev dolaşacağız, kapı kapı dolaşacağız ve vatandaşımızla bu gönül birlikteliğini sağlayacağız.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat