DENİZ BAYKAL'IN DURUMU KRİTİK

Yaşam 18 Ekim 2017 10:00
Videoyu Aç DENİZ BAYKAL'IN DURUMU KRİTİK
A
a

Eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal üçüncü operasyonu geçirdi. Baykal'ın kafatasındaki basınç artışına müdahale edildi. Baykal'ı ziyaret eden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 'Bütün dualarımız Deniz Bey'le' diye konuştu. Baykal'ın sağlığıyla ilgili bir son dakika bilgisi de Ankara Üniversitesi Rektörü Erkan İbiş'ten geldi, ''Kanama ve ödem en üst düzeye

Eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal beyninde oluşan basınç nedeniyle 3. kez ameliyat edildi. Baykal bu sabah da aynı gerekçeyle ameliyata alınmıştı. Enfeksiyon riski nedeniyle hastaneye giriş çıkış yasaklandı.

CHP'li Metin Lütfi Baydar, Baykal'ın son sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. ''Ameliyat sonrası cilt altında kanama olması nedeniyle bu hemetom boşaltıldı. Şu anda beynin dinlenmesi ve genel başkanın özellikle oksijeni tutmak için uyutuluyor. Tomogrofide beynin en rahat durumda olduğunu gördük. Daha detaylı açıklamayı hastane yetkilisi arkadaşlarımız açıklayacaktır.'' dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan açıklama

Deniz Baykal'ı hastanede ziyaret eden Kılıçdaroğlu şöyle konuştu: ''Hekim arkadaşlar ellerinden gelen çabayı gösteriyorlar. Bütün dualarımız Deniz Bey ile beraber."

Erkan İbiş: Kanama ve ödem en üst düzeyde seyrediyor

Ankara Üniversitesi Rektörü Erkan İbiş ise şunları söyledi: Solunum desteği, beyin desteği sağlanıyor. Bu süreç içerisinde kendisi bilinci kapalı olarak uyuyor. Beyin çok hassas bir organ. Kanama ve ödem en üst düzeyde seyrediyor.

 

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat