Devlet Bahçeli Erdoğan'ın arkasında milletin duası vardır

ÇORUM 16 Mayıs 2017 11:17
Videoyu Aç Devlet Bahçeli Erdoğan'ın arkasında milletin duası vardır
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sayın Cumhurbaşkanı'nın arkasında Türk milletinin gücü, milletin hayır duası vardır" dedi. Bahçeli: Erdoğan'ın arkasında milletin duası vardır

Bahçeli: Erdoğan'ın arkasında milletin duası vardır
 

"Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün Trump ile yapacağı görüşme tarihi önemdedir" diyen Bahçeli, "Sayın Cumhurbaşkanı'nın arkasında Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milletinin gücü vardır, milletin hayır duası arkasındadır" dedi.

"Buradan güçlü bir şekilde söylüyorum; Cumhurbaşkanının arkasında Türk milleti vardır. Hiç kimse gaflete düşüp Türkiye'yi küçümseme yanlışına düşmemeli" diyen Bahçeli, "Cumhurbaşkanımız arkasına milletimizin duasını alarak muhattaplarının karşısına çıkacak. Cumhurbaşkanı ABD'ye gitmekle isabetli bir karar aldı. Şimdi sırada belgeleriyle YPG-PYD bağlantılarını anlatmak kaldı.Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yalnız olmadığını bu kürsüden bir kez daha söylüyorum" diye konuştu.
 

ABDÜLHAMİT VE MUSTAFA KEMAL'E HAKARET EDENLERE TEPKİ

Mustafa Kemal'e hakaret edenlere tepki gösteren Bahçeli, "2. Abdülhamit ve Gazi Mustafa Kemal birbirini tamamlayan Türk tarihinin şerefli ve haysiyetli iki yüzüdür. Yalan ve iftira bumerang gibi mutlaka geri dönecektir" dedi.

"Mustafa Kemal çağın dar kalıplarından taşan, milli ülkülere sırtını yaslayan büyük bir komutan eşsiz bir devlet adamıydı. Bu yüzden olacak ki Aziz Atatürk'e sürekli saldırılar olmuştur ihtimal odur ki arkası da kesilmeyecektir" diyen Bahçeli, şöyle konuştu:

"Bir avuç sözde tarihçi Atatürk'e dil uzatmıştır. Merhum annesi ve manevi kızıyla ilgili dedikodular çıkmışlardır. Aziz Atatürk'e dil atanların yediği içtiği haramdır. Türkiye'nin yüz karası beşinci sınıf sözde tarihçiler, tarihi şahsiyetlerimizden ne istiyorlar?

"VATAN HAİNLİĞİDİR"

Atatürk'e çatmanın gerçek payesi nedir? Cahillik değilse, kesinlikle düşman sevindiren vatan hainliğidir. Bunlara sesleniyorum. Türk tarihinden çirkin elinizi çekin, zehirli dilinizi kesin. 2. Abdülhamit ve Gazi Mustafa Kemal birbirini tamamlayan Türk tarihinin şerefli ve haysiyetli iki yüzüdür. Yalan ve iftira bumerang gibi mutlaka geri dönecektir.

Soyu sopu karışık olanlar ilk fırsatta ayaklanmaktadır.  Asılsız ve alçakça ithamlarla Atatürk'ü gözlerden düşüreceklerini sananlar varsa, ya zekaları kurumuş ya insanlıkları kaybolmuştur"

Kaynak : Haber10.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat