ERDOĞAN SAKIN HA DEDİKODULARA KULAK ASMAYIN!

ÇORUM 18 Kasım 2017 20:45
Videoyu Aç ERDOĞAN SAKIN HA DEDİKODULARA KULAK ASMAYIN!
A
a

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Bu gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Belediye Başkanları ile yaptığı toplantının detaylarını sosyal medya hesabından paylaştı.


AK Parti Genel Merkezinde il belediye başkanlarıyla basına kapalı olarak yapılan toplantıda 

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü,Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediye Başkanları ile yaptığı sürpriz toplantının detaylarını şu şekilde açıkladı.

Cumhurbaşkanımız AK Parti belediyecilik vizyonumuz ve 2019 seçimlerine ilişkin değerlendirmeler yaptı.
Erdoğan partisinin genişletilmiş il başkanları toplantısı istifa eden Ak Partili belediye başkanlarına seslenerek şu uyarılarda bulundu.


Biz eser üstüne eser koydukça halkımız da bizi desteklemeye devam edecektir. Bizi diğer partilerden ayıran da budur. Ben özellikle şu anda karşımda bulunan yol arkadaşlarımı uyarıyorum sakın ha dedikodulara, fiskoslara kulak asmayın.

Özellikle 2014’te söz verilen projelerin tamamlanması, 2019 için şehrin ufkunu açacak yeni projeler hazırlanması, halkla ilişkilere ve sosyal projelere ağırlık vererek gönül kazanılması, vatandaşın bürokratların/memurların inisiyatifine terkedilmemesi en önemli tavsiyeleri oldu.” ifadelerine yer verdi dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan

BİZ İŞİMİZE BAKACAĞIZ

Biz işimize bakacağız, ülkemizde yapacağımız çok iş var. Biz kendimize inandıkça milletimizin milletimizin bize olan sadakatı da o kadar artacaktır. Tek yapmamız gereken kendi içimizdeki birliği, beraberliği, kardeşliği ve bununla birlikte milletimizle olan bağımızı güçlendirmektir. Önümüzdeki 1, 1.5 yıllık süreci çok iyi değerlendirdiğimiz de seçimlerde hedeflerimize ulaşmamamız için hiçbir neden yoktur. AK Parti'nin Genel Başkanı olarak ben sizlere güveniyorum dedi.
*****************************************************

 

 

 

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
yan mhp
sağ mhp