Erhan Akar, AK Parti’nin 16’ncı kuruluş yıl dönümü mesajı

ÇORUM 15 Ağustos 2017 19:37
Videoyu Aç Erhan Akar, AK Parti’nin 16’ncı kuruluş yıl dönümü mesajı
A
a

Akar mesajında; Türkiye’de etkin ve nitelikli siyaset anlayışının 14 Ağustos 2001 tarihinden itibaren AK Parti'nin kuruluşuyla başladığını söyledi...

AK Parti sayesinde Türkiye’nin topyekün büyüme ve gelişme hızını yakaladığını dile getiren Başkan Akar, halkın da bu tablo karşısında kayıtsız kalmayarak her seçimde AK Parti’ye verdiği desteği artırarak sürdürdüğünü kaydetti.

Türk siyaset tarihinde hiç bir partinin, birbiri ardına girdiği seçimlerden oyunu artırarak yeniden tek başına iktidar olma imkanını elde edemediğini hatırlatan Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, "İlk seçime 2002 yılında giren AK Parti, sonraki seçimlerden de zaferle çıkmasını bilmiş ve Türkiye’yi koalisyonların, krizlerin, kaosların ve çıkmazların elinden kurtarmıştır. Partimiz milletten aldığı güç ve destekle bütün engelleri ortadan kaldırmış, milli hedeflere doğru milletimizle yürümüştür. Günümüz Türkiye’si, gelişen dünyaya her şartta ve koşulda ayak uydurabilen, küresel politikalara müdahale edebilen ve hatta İslam ülkelerinin dahi umudu haline gelmiş bir Türkiye’dir." dedi.

Akar son olarak; "Yeniliğin, değişimin ve milletimizin teminatı olan Partimiz, ülkemizi dünyada ve bölgesinde daha itibarlı bir noktaya taşımak için 2023 vizyonundaki devasa projelerle, milletimize hizmet etmeye devam edecektir. Bu vesile ile 2053 ve 2071 Türkiye’sini muasır medeniyetler seviyesine çıkaracağımıza olan inançla Partimizin 16’ncı kuruluş yıl dönümünü en kalbi duygularımla kutluyorum." diye konuştu.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat