EZER "HER BAYAN BU İŞİ YAPABİLİR"

ÇORUM 31 Ekim 2017 10:11
Videoyu Aç EZER "HER BAYAN BU İŞİ YAPABİLİR"
A
a

ÖZEL / HABER E.Şimşek .Çorum’da sahipliğini anne ve kızın yaptığı lisanslı parti malzemeleri, düğün, nişan, söz, kına, nikah ve hobi malzemeleri gibi eğlenceye dair türlü ürünün yer aldığı işyeri, kısa zaman önce açılmasına karşın Çorum halkı tarafından yoğun ilgi görüyor...Çorum’da sahipliğini anne ve kızın yaptığı lisanslı parti malzemeleri, düğün, nişan, söz, kına, nikah ve hobi malzemeleri gibi eğlenceye dair türlü ürünün yer aldığı işyeri, kısa zaman önce açılmasına karşın Çorum halkı tarafından yoğun ilgi görüyor. TV19 mikrofonuna konuşan Anne Nergiz Ezer, il dışından hatta yurtdışından bile ürünlerine yoğun talep olduğunu söyledi.
ÇORUM HALKI YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR
Ezer, işyerlerine Çorum halkının yoğun ilgi gösterdiklerini kaydetti.
TV19 mikrofonuna konuşan Anne Nergiz Ezer, açtıkları işyerinin hikâyesini anlattı. Nergiz Ezer, Kosgeb kursuna giderek eğitim de aldığını da ifade etti.Ezer, ürünlerin fiyatlarının üründen ürüne değişiklik gösterdiğini belirtti.
HER BAYAN BU İŞİ YAPABİLİR
Ezer, yaptıkları işi her bayanın yapabileceğini aktardı.Ezer, sattıkları malzemeleri sıraladı.Gelecek hedefleri hakkında da konuştu.Anne Ezer, il dışından hatta yurtdışından bile ürünlerine yoğun talep olduğunu sözlerine ekledi.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat