Çorum

Çorum CHP Belediye ve İl genel Meclisi Seçimi

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) 30 Mart Yerel seçimleri öncesi İl Genel ve Belediye Meclis aday adayları netlik kazandı. 8 Şubat’ta yapılacak olan yoklama seçimlerinde CHP’li üyeler İl Genel ve Belediye Meclisi’ne gidecek adayları belirleyecekler.

Çorum CHP Belediye ve İl genel Meclisi Seçimi

31 Ocak 2014 23:34
-A

+A

Toplamda merkez de 7 bin üyeye sahip olan CHP’nin yoklama seçimleri Bahçelievler Ortaokulu’nda yapılacak. Seçimlerde CHP’li üyeler, İl Genel ve Belediye Meclisi’ne aday gösterilmesini istediği isimleri belirleyecek.

Öte yandan İl Genel Meclisi ile Belediye Meclisi’ne gidecek aday adayları da belirlendi. Edinilen bilgilere göre Belediye Meclis üyeliği için toplam 31 kişi müracaatta bulundu. Müracaat edenler arasında halen meclis üyesi konumunda bulunan isimlerde mevcut.


İşte o isimler: Müfit Alnıak, Yusuf Şişman, Yaşar Çetintaş, Muharrem Özer, Kamile Anar, Serda Uysal Karlıdağ, Tayfun Girgin, Sezer Yalçınkaya, Nazik Bulut, Ali Yıldırım, Ünal Suludere, İsmail Kalender, Sadi Sevici, Özgür Kılıç, Sadık Örgel, Cem Arat, Muharrem Madak, Sedat Genç, Kenan Sır, Hasan Gökay, Fatma Aktaş, Muharrem Baylan, Döne Ergin, Ahmet Taşçı, Ulaş Tokgöz, Kemal Kılıç, Levent Çöphüseyinoğlu, Tamer Demirbaş, Murat Onur Uçar, Erhan Akveran, Mehmet Tahtasız. Diğer yandan Belediye Meclisi’nin ardından İl Genel Meclisi aday adayları da belli oldu. 7 kişiden oluşan İl Genel Meclisi aday adayları da şu şekilde: Mehmet Atalay, Hüseyin Uysal, Yıldız Bek, Garip Özgür, Rıdvan Samsunlu, Burçin Solmaz Polat, Melda Özüdoğru.

Kaynak : www.hitittv.com

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

LİNKLER
http://www.hitittv.com/Galeri/kare-kare-2012.html
24 Saat haber geçişi
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku