Halaçoğlu ve Metin Feyzioğlu HAYIR için Çorum'da

ÇORUM 15 Mart 2017 16:56
Videoyu Aç  Halaçoğlu ve Metin Feyzioğlu HAYIR için Çorum'da
A
a

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ve Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) ihraç edilen Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Çorum’un Sungurlu ilçesinde ortak ‘hayır’ propagandası yaptı.


FEYZİOĞLU ve HALAÇOĞLU Sungurlu'da hayırı anlattı


Özgürler Çarşı Düğün Salonunda vatandaşlarla buluşan Feyzioğlu ve Halaçoğlu, referandumda ‘hayır’ denilmesi gerektiğini savundu. Halaçoğlu, anayasa değişiklik paketinin oldu bittiye getirilerek meclisten geçirildiğini ileri sürerek, “Bunu Meclis’ten geçirenler bile bu anayasa değişikliğine neden ‘evet’ denmesi gerektiğini izah edememektedirler” dedi. Anayasa değişikliğiyle meclisin devre dışı kalacağını ileri süren Halaçoğlu, maddeler arasında ne terörü ortadan kaldıran, ne de ekonomiyi düzelten bir madde olduğunu söyledi.

 Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, “Burada her renkten siyasi insanlar toplanmış. Bize Türkiye’yi mozaik mozaik diye tanıtıp durdular 10-15 yılda. Türkiye bir mozaik değildir. Mozaik elinizde dokunduğunuzda dökülür. Türkiye renkli mermerdir. Bu mermeri çatlatmaya, parçalamaya andımız andır sözümüz sözdür kimsenin gücü yetmeyecektir. Biz kavga istemiyoruz. Millet kavgadan gürültüden hoşlanmıyor. Ne evinde ne çarşı pazarda kavgayı sever. Kavga sevmez. Huzur ister. Huzurun olduğu yerde mutluluk vardır. Selam yaygınlaştırılır. İyiliklerin müjdecisi olmalıyız. Her zaman iyiliklere arcılık etmeliyiz. Huzurun olduğu yerde mutluluk vardır. Huzurun olduğu yerde selam yaygınlaştırılır. Biz her zaman iyiliklere aracılık etmeliyiz” dedi. Danışmanlarının Sayın Cumhurbaşkanını yanlış yönlendirdiğini söyleyen Feyzioğlu,”18 Şubat tarihi 1 Mart tarihinden önceki bir tarihtir. Yaklaşık 10 gün öncedir. Yani 18 Şubat 1 Mart’tan önce gelir. Danışmanların anlayacağı sadelikte anlatıyorum. Hollanda’ya gidiş tarihim benim 18 Şubat. Sayın başbakan aynı tarihte Almanya’daydı. O tarihte Hollanda’dan Türkiye’ye yönelik bir saygısızlık yok. 1 Mart tarihinde ise Hollanda’da ırkçılar Türkiye’ye yönelik saygısızlık yapmaya başladığında, 1 Mart’ta Sayın Cumhurbaşkanı yeminine rağmen yürüttüğü partinin Milletvekili Sayın Köse Hollanda’da. Bir daha söylüyorum. 18 Şubat 1 Mart’tan yaklaşık 11-12 gün öncedir. Bunu anladıkları takdirde danışmanlık yapmakla yükümlü oldukları Cumhurbaşkanımıza yanlış sözler ettirmesinler” diye konuştu. 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat