İYİ PARTİ'NİN ÇORUM İL BAŞKANI BEKİR ÖZSAÇMACI

ÇORUM 16 Kasım 2017 13:01
Videoyu Aç İYİ PARTİ'NİN ÇORUM İL BAŞKANI BEKİR ÖZSAÇMACI
A
a

Sondakika Haber / E.Şimşek İYİ Parti'nin Çorum il başkanı Bekir Özsaçmacı oldu...

SONDAKİKA: Bekir Özsaçmacı
Bekir Özsaçmacı daha önce Ülkü Evleri Mütevelli Heyetinde ve 1 Kasım 2016’da yapılan genel seçimlerde
MHP’den Çorum Milletvekilliği’ne aday adayı olumuştu. 

Yazılı yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi. “Yürütülen titiz araştırma, istişare ve görüşmeler sonucu partimizin Adana, Balıkesir, Bursa, Çorum, Elazığ, Kayseri, Ordu ve Tokat illerinin Kurucu İl Başkanları belirlenmiş; resmi görevlendirme ve yetkilendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Görevlendirilen 8 kurucu il başkanımızla birlikte bu güne kadar görevlendirilen toplam İYİ Parti Kurucu İl Başkanı sayısı 52’ye ulaşmıştır.

Parti tüzüğümüzün ilgili maddeleri gereğince görevlendirilen Kurucu İl Başkanları, illerinde İl Yönetim Kurulu, İl Disiplin Kurulu, İlçe Başkanlıkları ve İlçe Yönetim Kurulu asıl ve yedek üyelikleri için belirleyecekleri isimleri öngörülen sürede parti genel merkezinin onayına sunacaklardır.

Görevlendirilen bütün Kurucu İl Başkanlarımıza ve teşkilatlarımızda görev alacak bütün arkadaşlarımıza üstün başarılar dilerim.

Görevlendirilen 8 İYİ Parti Kurucu İl Başkanı’nın isimleri şöyle:

1-    Adana – Mehmet Metanet ÇULHAOĞLU

2-    Balıkesir – Nedim TUNA

3-    Bursa – Yüksel YILMAZ

4-    Çorum – Bekir ÖZSAÇMACI

5-    Elazığ – Abdulvahap ERDEM

6-    Kayseri – Hüseyin TEKİN

7-    Ordu – Tevfik KARABULUT

8- Tokat - Mustafa Afşın ÜNVERDİ
 

Türkiye İyi olacak diyerek çıkmış olduğumuz yolda güzel şehrimiz Çorum’un İyi olması adına başlatılan iyilik hareketinin ilimizde kurulması ve teşkilatlanması çalışmalarına başladığımızı kamuoyuna duyururuz.

Türkiye adına Çorum adına umutlarımız var, hayallerimiz var, gücümüz var; adil, özgür bir Türkiye istiyoruz bu iyi düşüncelerimiz ışığında diyoruz ki Türkiye İyi olacak.

İyilik hareketi olarak çıkmış olduğumuz bu yolda tüm hemşerilerimizle bir olmaya birlik olmaya Çorumdan başlatacağımız İktidar yürüyüşüne, Özgürlük yürüyüşüne, Güçlü Türkiye yürüyüşüne herkesi davet ediyoruz. Türkiye İyi Olacak

Not: Partimizin Resmi internet sitesi dışında yerel olarak herhangi bir sosyal medya hesabı şuan için bulunmamaktadır. Oluşturulacak bilgilendirme mecraları değerli basın mensuplarımıza ayrıca belirtilecektir. Kurucularımız ve yöneticilerimizin dışındaki hesapların dikkate alınmamasın tarafınıza bildiririz.

Kurucu İl Başkanı Bekir Özsaçmacı

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat