KARADAĞ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A OSMANLI DEVLET ARMASI

ÇORUM 14 Nisan 2017 08:21
Videoyu Aç KARADAĞ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A OSMANLI DEVLET ARMASI
A
a

Mehmet Karadağ, Çorum teşkilatları ve Çorumlular adına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Abdülhamid Han zamanında son şeklini alan, birebir aynısı İskilip Halk Eğitim Merkezinde ceviz ağacına el oymacılığıyla yapılan Osmanlı Devlet Arması hediye etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Nisan 2017 Pazartesi günü Çorum Abide Kavşağı’nda gerçekleştirdiği mitinge katılımın yüksek seviyede olmasından dolayı AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’ın şahsında tüm il ve ilçe teşkilatlarını tebrik etti. Çorum’un her zaman gönlünde ayrı bir yeri olduğu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan,
6 yıllık bir özlemin ardından tekrar Çorumlularla kucaklaşmaktan büyük mutluluk duyduğunun altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çorum’un 2002 yılından beri her seçimde ve her referandumda davaya büyük katkı sağladığını vurguladı.
AK PARTİ ÇORUM İL BAŞKANI MEHMET KARADAĞ; “KRALLIKLA YÖNETİLEN AVRUPA VE TERÖR ÖRGÜTLERİYLE KOL KOLA GEZENLER BİZE DEMOKRASİ DERSİ VERMEYE KALKMASIN” (M. MUTTALİP YALÇIN/ÇORUM-İHA)
“KARADAĞ, İSABETLİ BİR KARAR”

“Çorum, kararının net, oyunun evet olduğunu göstermiştir. 16 Nisan Pazar günü de Çorumlu seçmenlerimizin milletimizin, devletimizin, ülkemizin, ezanlarımızın ve gençlerimizin geleceği için evet diyeceklerinden hiçbir şüphe duymuyorum” diyen Erdoğan, 10 yıl aradan sonra tekrar AK Parti Çorum İl Başkanlığı görevine getirilen Mehmet Karadağ’ın isabetli bir karar olduğunu ifade ederek, teşekkür etti. Çorum teşkilatının birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğini, İl Başkanı Karadağ’ın da birleştirici, bütünleştirici yaklaşımı ile teşkilatı yönlendirdiğini dile getiren Erdoğan, bu durumun yapılan ilk mitingde meyvesini verdiğini kaydetti.

“ÇORUMLULAR, HAİNLERE MEYDAN OKUDU, DEVLETİNE SAHİP ÇIKTI”

Erdoğan, “15 Temmuz gecesi FETÖ’cü örgütlerin kalkışması sonucu Çorumlu kardeşlerimiz de göğsünü hainlere karşı siper ederek 246 şehit vermiştir. FETÖ’cü hainlere, sokakları, meydanları, kışlaları, dar edenler yine bu toprakların çocuklarıdır. Yol arkadaşım Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip 15 Temmuz akşamı FETÖ’cülere meydan okuyan yiğitlerdendir. Allah tüm aziz şehitlerimizin mekanını cennet eylesin. Gazilerimize de acil şifalar versin.
15 Temmuz’da olduğu gibi güçlü Türkiye için, aziz Çorumlu hemşerilerimizin 16 Nisan’da da sandıklarına sahip çıkacağından hiçbir şüphem yok” diye konuştu. Erdoğan, “Bizler milletine güvenen, milletinden aldığı cesaretle hedeflere emin adımlarla ilerleyen bir Türkiye’yiz” ifadesini kullandı.
1
KARADAĞ’DAN ERDOĞAN’A OSMANLI DEVLET ARMASI

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çorum’a teşrifleri nedeniyle Çorumluların büyük bir mutluluk ve memnuniyet duyduğunu dile getirerek, referandumda güçlü Türkiye ve güçlü demokrasinin yolunun açılmasına en büyük katkının Çorumlulardan geleceğine yürükten inandığını kaydetti. Karadağ, Çorum teşkilatları ve Çorumlular adına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Abdülhamid Han zamanında son şeklini alan, birebir aynısı İskilip Halk Eğitim Merkezinde ceviz ağacına el oymacılığıyla yapılan Osmanlı Devlet Arması hediye etti.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat