Kılıçdaroğlu'ndan, Erdoğan'a 5 kritik soru!

ÇORUM 13 Ekim 2017 20:02
Videoyu Aç Kılıçdaroğlu'ndan, Erdoğan'a 5 kritik soru!
A
a

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yüklendi. ''Sevgili Erdoğan, benim söylediklerimi anlayacak kıratta değilsin.'' diyen Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a cevaplaması için 5 soru yöneltti...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sosyal medyadan yüklendi.

''BENİM SÖYLEYECEKLERİMİ ANLAYACAK KIRATTA DEĞİLSİN''

Kılıçdaroğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından şu değerlendirmeleri yaptı: "Sevgili Erdoğan, benim söylediklerimi anlayacak kıratta değilsin. Çünkü söylediklerimi anlaman için önce düşünmeyi ve istişare etmeyi öğrenmen gerekiyor. Şimdi, sana o imkanı da veriyorum.

Aşağıdaki 5 soruya cevap vermeyi dene. O zaman zorunlu olarak düşünecek ve benim söylediklerimi daha iyi anlayacaksın.'' dedi.

KILIÇDAROĞLU'NDAN ERDOĞAN'A 5 SORU

Kılıçdaroğlu şu ifadelere yer verdi; ''Durup dururken Türkiye'yi Suriye bataklığının bir parçası haline kim getirdi? Dostu Esad olanın, nasıl oldu da bir süre sonra düşmanı Esed oldu? Kimin zamanında Suriye'deki kendi topraklarımızdan Süleyman Şah Türbesini kaçırmak zorunda kaldık?

Suriye'ye girecek ve 24 saatte Şam'daki Emevi Camii'nde namaz kılacaktık. Nasıl oldu da tam tersi gerçekleşti ve 4 milyon Suriyeli Türkiye'ye girdi? Türk askerinin İdlib'e girme ve Esad'ın yanında yer alma stratejisi kime ait? Bu kimin yanlış stratejisinin çöktüğünü gösteriyor?

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat