M.KARADAĞ 'SAĞLIKTA CAZİBE MERKEZİ HALİNE GELDİK'

ÇORUM 13 Eylül 2017 13:05
Videoyu Aç M.KARADAĞ  'SAĞLIKTA CAZİBE MERKEZİ HALİNE GELDİK'
A
a

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, 800 yataklı yeni hastanenin Çorum'a tek kalemde yapılmış en büyük yatırım olduğunu söyledi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, 800 yataklı yeni hastanenin Çorum'a tek kalemde yapılmış en büyük yatırım olduğunu söyledi.

Öğretmenevinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Mehmet Karadağ, sağlıkta dönüşüm projesinin Çorum'da başarıyla tamamlandığını ifade ederek, "Hükümetimiz tarafından hayata geçirilen sağlıkta dönüşüm projesi sivil toplum kuruluşları ile istişare yapılarak hayata geçirildi.  Türkiye'nin bazı bölgelerinde sorunlar yaşanırken Çorum'da başarılı olarak gerçekleşti ve sıkıntısız bir dönüşüm yaptık" dedi.

800 yataklı yeni hastanenin çok büyük bir proje olduğunun altını çizen Karadağ, "Hastane tek kalemde Çorum'a yapılmış en büyük yatırım olma özelliğini taşıyor. Donanımı ile birlikte 500 milyon liraya mâl oldu. Memleketimize hayırlı olsun. Çorum'un sağlıkta cazibe merkezi haline gelmesi bizim için gurur vericidir" ifadelerini kullandı.

Karadağ yeni Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile on gün içinde Ankara'da görüşeceklerini ve Çorum'un sağlık hizmetlerini değerlendireceklerini de sözlerine ekledi.

Kaynak : Hakimiyet Gazetesi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat