MARDİN VALİSİ YAMAN'IN ÇORUMLU KONUKLARI

ÇORUM 24 Mayıs 2017 09:45
Videoyu Aç MARDİN VALİSİ YAMAN'IN ÇORUMLU KONUKLARI
A
a

Mardin Valiliği görevinin yanında Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini de sürdüren Çorumlu Mustafa Yaman, hizmetleri ile takdir topluyor.

Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Mardin’e giden AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Mardin Valisi Çorumlu hemşerimiz Mustafa Yaman tarafından karşılandı. İlk olarak Mardin Valiliği’ni ziyaret eden Ceylan ve Karadağ, Vali Mustafa Yaman ile bir süre görüştü. Ceylan ve Karadağ, yoğun geçen büyük kongre sürecinin ardından Mardin Valisi Çorumlu hemşerimiz Mustafa Yaman’ın davetlisi olarak Mardin’e gitti. Mardin Valiliğinde Çorum’un yetiştirdiği başarılı bürokratlardan Mustafa Yaman ile bir araya gelen Ceylan ve Karadağ, Vali Yaman’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.
 

MARDİN BÜYÜKŞEHİRE BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPIYOR

Ziyaret sırasında konuşan AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, aynı zamanda Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürüten Çorumlu Vali Yaman’ın başarılı çalışmaları ile gurur duyduklarını söyledi. Bir dönem Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdür Yardımcılığı, Personel Genel Müdürlüğü, Tunceli, Giresun, Kırklareli ve Balıkesir Valiliği görevlerinde bulunan Mustafa Yaman’ın son olarak Mardin Valiliği görevine atandığını hatırlatan Ahmet Sami Ceylan, Çorum’un yetiştirdiği değerli bir bürokratın başarılı çalışmalarının kendilerini son derece sevindirdiğini ifade etti.

VALİ YAMAN MARDİN HİZMET GÖRMEYE BAŞLADI
AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ ise Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini de sürdüren Mustafa Yaman’ın Mardin halkı için önemli bir kazanım olduğunu söyledi. İçişleri Bakanlığı tarafından Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Mustafa Yaman’ın Mardin’de önemli hizmetlere imza attığını gördüklerini kaydeden Karadağ, kayyum sayesinde vatandaşların istedikleri hizmetlere kavuşmaya başladığına dikkat çekti. Karadağ, ayrıca “Mardin’le gönül köprüsü kuruyoruz. Kardeşliğimizi, birliğimizi, beraberliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmek amacındayız. İnsanımızı, halkımızı ve ülkemizi bir bütün olarak görüyoruz. Bu ülkenin her köşesinde yaşayan insanlar bizim için değerlidir, kardeşimizdir” açıklamasını yaptı.

VALİ YAMAN'A ÇORUM BELEDİTE SPOR FORMASI
Valilik ziyaretinin ardından konuklarına Mardin’i gezdiren Mardin Valisi Çorumlu hemşerimiz Mustafa Yaman ise AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’ı Mardin’de ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Kentteki bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile Çorum’dan gelen konuklarının bir araya geldiğini, son derece samimi bir ortamda Çorum ve Mardin’in konuşulduğunu aktaran Mustafa Yaman, günün anısına Ceylan ve Karadağ’a plaket verdi. Yaman, ayrıca, üzerinde Ahmet Sami Ceylan yazılı 19 numaralı Mardin Büyükşehir Belediyespor formasını Çorum Milletvekili Ceylan’a hediye etti.

 

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat