MUZAFFER KÜLCÜ, ESNAFLARLA KAHVALTIDA BULUŞTU

ÇORUM 26 Eylül 2017 23:54
Videoyu Aç MUZAFFER KÜLCÜ, ESNAFLARLA KAHVALTIDA BULUŞTU
A
a

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Kubbeli Caddesi esnafıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi. Samimi bir havada geçen sabah kahvaltısında konuşan Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Ahilik geleneğinin anlatılmasından çok anlayabilmenin daha önemli olduğunu söyledi.

Samimi bir havada geçen sabah kahvaltısında konuşan Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, millet olarak güçlü gelenek ve görenekleri olan bir millet olduğumuzu söyledi.
Başkan Muzaffer Külcü, ahiliğin anlatılmasından çok anlayabilmenin daha önemli olduğunu ifade etti. Muzaffer Külcü, değerlerimiz en güzel şekilde yaşayan ve yaşatan kesimin esnaflar olduğunu kaydetti.

ESNAFLAR BİRLİK VE BERABERLİĞİN TEMİNATI
Külcü, esnaf kesiminin bu milletin birlik ve beraberliğinin teminatı olduğunu belirtti.Külcü, millet olarak birliğe, beraberliğe, dostluğa ve kardeşliğe ihtiyacımız olduğunu dile getirdi.Külcü, bugünlerden itibaren Türkiye’nin güçlü olmasına bütün gözü yaşlı milletlerin gözünün Türkiye üzerinde olduğunun altını çizdi.

TÜRKİYE ÜZERİNDE BÜYÜK BİR OYUN OYNANIYOR”
Başkan Külcü, Türkiye üzerinde büyük bir oyun oynandığını da ifade etti. Görses… Külcü, her iki seçim döneminde belediye olarak verilen sözleri tuttuklarını dile getirdi.
Külcü, aldananlardan veya aldatanlardan olmayacaklarının altını çizdi.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat