Muzaffer Külcü Esnaf ile Hasbihal yaptı

ÇORUM 5 Ocak 2018 21:33
Videoyu Aç Muzaffer Külcü Esnaf ile Hasbihal yaptı
A
a

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Fatih Caddesi esnafını ziyaret ederek, esnafa bereketli kazançlar diledi.Cuma namazını Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi Camiinde kılan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, namaz sonrası cami cemaati ile sohbet etti.


Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen öğrencileri de kırmadı ve bol bol fotoğraf çektirdi.

Başkanlar Emlak’a hayırlı olsun ziyareti Belediye Başkanı Külcü, Eski Laçin Belediye Başkanı Erdal Altuntaş ve Eski Konaklı Belediye Başkanı Ahmet Şentürk’ün ortak olduğu Başkanlar Emlak’ı ziyaret etti. Eski Belediye Başkanlarına yeni işyerlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Külcü, bereketli kazançlar diledi.

Ulukavak Mahallesi Muhtarlığına ziyaret Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, daha sonra Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanefi Özdemir’i de ziyaret etti. Külcü, Muhtar Özdemir’den Ulukavak Mahallesiyle ilgili bilgiler aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden muhtar Hanefi Özdemir, Çorum Belediyesi’nin Ulukavak Mahallesinde çok önemli çalışmalar yaptığını belirterek “Mahallemize yapılan çalışmalar ve muhtarlığımızı ziyaretleri nedeniyle Sayın Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü beye çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat