Ölüm haberi Mesut Yılmaz verildi

TÜRKİYE 16 Aralık 2017 20:37
Videoyu Aç Ölüm haberi Mesut Yılmaz verildi
A
a

Yılmaz'ı taşıyan tarifeli uçak, İstanbul'a indi. Yılmaz ve eşini iş adamı Abdurrahim Albayrak ve bazı yakın dostları karşıladı. Albayrak Yılmaz çifti araca bindikten sonra 'Başınız sağolsun' diyerek oğullarının ölüm haberini verdi. Havaalanından ayrılan Yılmaz çiftine ambulanslar da takip etti...

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın büyük oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz'ın ölüm haberi babası Mesut Yılmaz ve annesi Berna Yılmaz'a söylenmedi ancak Yılmaz ve eşine oğullarının daha önceki rahatsızlığına bağlı olarak tekrar rahatsızlandığı ve hastanede olduğu haberi verilmişti.

UÇAK HAVALİMANINA İNDİ

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz'ı ABD'den getiren tarifeli THY uçağı Atatürk Havalimanı'na indi. Yılmaz'ı yakın dostu Abdurrahim Albayrak ve bazı yakın dostları karşıladı. Kalp rahatsızlığı tedavisinden dönen Berna Yılmaz ve Mesut Yılmaz'ın durumdan şüphelenmemesi için amca Turgut Yılmaz havalimanına gitmedi.

B KAPISINDAN ÇIKIŞ YAPTI
Yılmaz'ı almak için özel bir araç uçağın yanına kadar yanaştı. Yılmaz'ın gazetecileri görmemesi ve diğer yolcularla karşılaşmaması için çıkışı, VIP veya CIP salonlarından yapılmadı. Yılmaz ve eşi THY teknik bölümünün bulunduğu B kapısından çıkış yaptı ve evine doğru yola çıktı.

Tarifeli uçakla ABD'den Türkiye dönen Mesut Yılmaz ve eşinin yanında 2 yakını da bulunuyor. Yılmaz çiftinin ABD'ye Berna Yılmaz'ın kalp rahatsızlığı nedeniyle gittikleri öğrenildi. Yavuz Yılmaz'ın geçen ay kısmi felç geçirdiği iddia edildi.

Uçakta internetin kapatıldığı, pilotların uyarıldığı belirtildi. İstanbul'daki yakınlarının Yılmaz çiftini arayıp Yavuz Yılmaz'ın rahatsız olduğunu söyledikleri bildirildi.

OTOPSİ İŞLEMLERİ TAMAMLANDI
Yavuz Yılmaz'ın Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsi işlemleri tamamlandı. İşadamı Abdurrahim Albayrak otopsi ve cenazeyle ilgili evrakları teslim aldı. Cenaze Zincirlikuyu'ya gidecek.

Yılmaz'ın intihar ettiği silahın 1993 yılında babasına hediye edilen "toplu" olarak tabir edilen antika bir silah olduğu öğrenildi. Yavuz Yılmaz, Beykoz'daki aile mezarlığında babaannesinin yanında toprağa verilecek.

Kaynak : Takvim Gazetesi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat