PAZARCI ESNAFI ERDOĞAN YILMAZ DEDİ

ÇORUM 2 Ocak 2018 22:28
Videoyu Aç PAZARCI ESNAFI ERDOĞAN YILMAZ DEDİ
A
a

Çorum Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Erdoğan Yılmaz ile Haydar Doğan’ın başkanlık için yarıştığı Genel Kurul sonucunda Erdoğan Yılmaz 228 oy alarak yeniden Oda Başkanı seçildi. Diğer aday Haydar Doğan ise 166 oy da kaldı…


As Kültür Düğün Salonu’nda düzenlenen Genel Kurula Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca, Ordu Pazarcılar Odası Başkanı Cengiz Üzüm, Hazır Elbiseciler Odası Başkanı Necati Şimşek, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Özkan Şanal, Kahveciler ve İnternetçiler Odası Başkanı Nesimi Özkubat ve çok sayıda oda üyesi katıldı.

Genel Kurul’un Divan Başkanlığını Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca yaparken divan üyeliklerini ise Zafer Gülen ve Ali Can Eker yaptı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla birlikte başlayan Genel Kurul’da yönetim ve denetim kurulu raporları ve odanın bütçesi oy birliği ile kabul edildi. Daha sonra mesleğe yıllarını veren emektarlara plaketleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

Konuşmaların ardından ise seçime geçildi. 2 listenin yarıştığı seçimler sonucunda 228 oy alan mevcut Oda Başkanı Erdoğan Yılmaz güven tazelerken, diğer aday Haydar Doğan ise 166 oy da kaldı.

Erdoğan Yılmaz Başkanlığı’ndaki Oda Yönetim Kurulu Adnan Tırhış, Hakan Kabakcı, Muhammed Koşa, Murat Altunkaya, Ayhan Gül ve Sinan Kurt’tan oluşurken, Denetim Kurulu ise Hüseyin Şen, Neşet Seyhan ve Mehmet Gürel’den oluştu.

Seçim sonunda ise Oda Başkanı Erdoğan Yılmaz tebrikleri kabul ederken, oy veren vermeyen herkese teşekkür ederek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Kaynak : corumpost
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat