Salim Uslu, 26. Dönem 3. Yasama Yılı Açılışına katıldı

ÇORUM 2 Ekim 2017 08:13
Videoyu Aç Salim Uslu, 26. Dönem 3. Yasama Yılı Açılışına katıldı
A
a

TBMM Başkanlık Divanı üyeleri, milletvekilleri ile TBMM bürokratları katıldı. 26. Dönem 3. Yasama Yılı'nın açılışı dolayısıyla TBMM’deki Atatürk Anıtı önünde tören düzenlendi. TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın anıta çelenk bırakmasının ardından, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.


Törene, Törene Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, TBMM başkanvekilleri Ahmet Aydın ve Ayşe Nur Bahçekapılı, AK Parti Grup başkanvekilleri Naci Bostancı, Mustafa Elitaş, CHP Grup başkanvekilleri Özgür Özel, Levent Gök ve Engin Altay, MHP Grup başkanvekilleri Erkan Akçay ve Erhan Usta, TBMM Başkanlık Divanı üyeleri İdare Amirleri; Çorum Milletvekili Salim Uslu, Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, Ankara Milletvekili Erkan Haberal, Kâtip Üyeler; Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu milletvekilleri ve TBMM bürokratları katıldı.

Törenin ardından Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, TBMM başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı, Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu ve Milletvekili Salim Uslu,Osmaniye Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Mücahit Durmuşoğlu, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ankara Milletvekili L. Selva Çam, Çorum Milletvekili l.İlksen Ceritoğlu Kurt ve Milletvekilleri TBMM Başkanı İsmail Kahraman’a yeni yasama yılının açılışından dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulundular

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat