TOPRAK SANAYİDE BAŞARANHINCAL GÜVEN TAZELEDİ

ÇORUM 4 Mayıs 2017 08:08
Videoyu Aç TOPRAK SANAYİDE BAŞARANHINCAL GÜVEN TAZELEDİ
A
a

Çorum Toprak Sanayicileri Kooperatifi Olağan Genel Kurulunda Kooperatif Başkanlığı görevine yeniden TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal seçildi.


Çorum Toprak Sanayicileri Kooperatifinin Olağan Genel Kurulu Kooperatif merkezinde gerçekleştirildi. Çorum Ticaret İl Müdürü Fikret Yıldırım başkanlığında gerçekleşen genel kurulda Çetin Başaranhıncal Yönetim Kurulu Başkanlığına oy birliği ile tekrar seçilerek güven tazeledi. Başaranhıncal başkanlığındaki yönetim kurulu görev dağılımında Başkan Yardımcısı Orhan Özsaraçoğlu ve Sedat Bişiren olurken Muhasip Üyeliğe Kenan Güllü ve Yönetim Kurulu Üyeliklerine Mahmut Öztemiz, Yusuf Bıyıkoğlu ve Önder Kartal getirildi. Yönetim kurulunun şekillendirilmesi sonrasında açıklamalarda bulunan Çetin Başaranhıncal, öncelikle kooperatif üyelerine katılım ve takdirlerinden ötürü teşekkürleri iletti.
Çetin Başaranhıncal konuşmasında Toprak Sanayi sektöründe üretim sezonun başladığına değinerek 2017 üretim sezonunun sanayicilere ve Çorum’a hayırlı olması temennilerinde bulundu. Çorum’un sanayileşmedeki yapı taşı olan toprak sanayinin sektörünün öneminin büyüklüğüne dikkat çeken Başaranhıncal, şunları kaydetti: “Toprak sanayi sektöründe üretimde hiçbir ithal girdinin olmaması ve sektörün istihdam açısından ilimizde lider konumda bulunmanın gururu biz toprak sanayicilere Lokomotif Sektör ünvanıın hak edildiğini bir kez daha bizlere hatırlatmaktadır. Ekonomi ve istihdama katkılarımızın yanında, mağdur ve ihtiyaç sahiplerine yardım ve sosyal ve kültürel katkılarla da memleket ve ülke sevdalısı sektör olduğumuzu sanayicilerimiz adına dile getirmek isterim. Toprak sanayicileri olarak tuğla-kiremit ürünlerin doğal, sağlıklı ve kaliteli olduğuna bir kez daha vurgu yapmak yerinde olacaktır.

thumbnail_000_0015
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat