Ünlü sunucu İkbal Gürpınar FETÖ'nün kumpasını anlattı

Yaşam 5 Mart 2017 08:39
Videoyu Aç Ünlü sunucu İkbal Gürpınar FETÖ'nün kumpasını anlattı
A
a

Burada amaç İkbal'i karalamak değil. Sayın Cumhurbaşkanımıza laf atmak"... "Ben, 'Cumhurbaşkanını arzulayan kadını en iyi ben bilirim. Zevcesi ve cariyesi olmaya razıyım' demişim. İnternette baktım, milyonlarca paylaşım var. Önce gözlerime inanamadım. İlk lafım 'Hasbinallah ve Nimel Vekil' oldu.

İkbal Gürpınar FETÖ'nün kumpasını anlattı
Sunucu İkbal Gürpınar, Fetullahçı Terör Örgütü ile ilgili olarak, "Onlar yatak odalarına kamera yerleştirmekten çok hoşlanırlar" dedi.

Samsun'un Atakum Belediyesi tarafından Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde 'Kadınlar Günü Programı ve Mutlu Kadın Mutlu Türkiye Fotoğraf Sergisi açıldı. 

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile eşi Fatma Taşçı'nın da katıldığı açılışa özel konuk olarak davet edilen sunucu İkbal Gürpınar, burada yaptığı konuşmada, FETÖ terör örgütünü kastederek, internette kendisiyle ilgili uygunsuz paylaşımlar yapıldığını söyledi. 

Gürpınar, "Onlar yatak odalarına kamera yerleştirmekten çok hoşlanırlar" dedi.

"BEN CUMHURBAŞKANININ CARİYESİ OLMAYA HAZIRIM" DEMİŞİM

Gürpınar şunları söyledi;

"Ben, 'Cumhurbaşkanını arzulayan kadını en iyi ben bilirim. Zevcesi ve cariyesi olmaya razıyım' demişim. İnternette baktım, milyonlarca paylaşım var. Önce gözlerime inanamadım. İlk lafım 'Hasbinallah ve Nimel Vekil' oldu.

"BENİ ÖLÜM LİSTESİNE ALDILAR"

Bunu yapanların kim olduğunu bildiğim için, onlar yatak odalarına kamera yerleştirmekten çok hoşlanırlar. Yeni Akit gazetesine verdiğim röportaj yüzünden beni ölüm listesine aldılar ve Amerika'dan bana bir mesaj geldi. 

'Seni bekleyen hazin sona hazır ol' diye. Ben de mesaja cevap verdim. 'Siz Allah mısınız benim sonumu veriyorsunuz?' diye. Ancak başka cevap vermediler. Burada amaç İkbal'i karalamak değil. Sayın Cumhurbaşkanımıza laf atmak"


 
Kaynak : Haber10.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat