Veli Paşa Hanı’nda Restorasyon çalışmaları başladı

ÇORUM 25 Ekim 2017 21:37
Videoyu Aç Veli Paşa Hanı’nda  Restorasyon çalışmaları başladı
A
a

Çorum Belediyesi tarafından restore edilen Tarihi Veli Paşa Hanı’nda çalışmalar başladı. Restore çalışmaları kapsamında ise sokak esnafını rahatsız ve mağdur etmemek için tüm önlemlerin alındığı gözlendi...

Çorum Belediyesi tarafından restore edilen Tarihi Veli Paşa Hanı’nda çalışmalar başladı. Tarihi binada başlayan restore çalışmaları kapsamında ise sokak esnafını rahatsız ve mağdur etmemek için tüm önlemlerin alındığı gözlendi.

Hürriyet 4. Sokak’ta faaliyet gösteren esnaflarda tüm önlemlerin alındığı ve kendilerinin işlerini engellemeyen restore çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Örnek Balıkçılık Sahibi aynı zamanda Kasaplar ve Celepler Odası Başkan Vekilliğini de yürüten Hakan Kaynar, başta Belediye Başkanı Muzaffer Külcü olmak üzere restore çalışmalarını üstlenen firma yetkililerine teşekkür etti. Hürriyet 4. Sokak esnafları olarak her türlü güvenlik önlemlerini alan ve sokaktaki insan sirkülasyonunu engellemeyen çalışmalar için Başkan Külcü ve ekibine minnettar olduklarını söyleyen Kaynar, restorasyon çalışmaları tamamlandığında sokağın daha anlam ve önem kazanacağını sözlerine ekledi.

2

3

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat