‘15 Temmuz unutturulmamalı’

ÇORUM 22 Kasım 2018 10:57
Videoyu Aç ‘15 Temmuz unutturulmamalı’
A
a

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı İsmail Kahraman ile İçişleri eski Bakanı Abdulkadir Aksu, Belediye Başkanı Zeki Gül’ü ziyaret etti. Ziyarette konuşan İsmail Kahraman, 15 Temmuz’un unutturulmaması gerektiğini söyledi.


Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı İsmail Kahraman ile İçişleri eski Bakanı Abdulkadir Aksu, Belediye Başkanı Zeki Gül’ü ziyaret etti. Ziyarette konuşan İsmail Kahraman, 15 Temmuz’un unutturulmaması gerektiğini söyledi. Vali Mustafa Çiftçi ve AK Parti Çorum eski Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu ile birlikte Belediye’ye gelen Kahraman ve Aksu, Belediye Başkanı Zeki Gül ve birim müdürleri tarafından karşılandı.

Başkan Zeki Gül, ziyarette Belediye’nin projeleri hakkında TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman’a brifing verdi. Başkan Gül’ün Belediye tarafından yaptırılan 15 Temmuz Şehitleri Müzesi hakkında bilgi vermesinin ardından konuşan Kahraman, “15 Temmuz’un unutturulmaması lazım. Ülkemizde daha önce yapılanlar darbeydi. Ama 15 Temmuz, Türkiye Cumhuriyeti’ni haritandan silmek için yapılmış bir girişimdi. Ülkemiz üzerine oynan oyun çok büyüktü ve Sayın Cumhurbaşkanımız O gün yaptıklarıyla Türkiye’yi kurtardı. Türkiye büyük bir devlet ve büyük devletlerinde büyük belaları oluyor. Büyümemizi istemiyorlar. Allah şükür 15 Temmuz badiresini de atlattık” dedi. Ziyaretin sonunda ise Başkan Gül, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İsmail Kahraman’a hediye takdim etti. 

 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat