"Aday Olamayacak Haberi" Zeki Gül'ü Kızdırdı

ÇORUM 6 Kasım 2018 08:07
Videoyu Aç "Aday Olamayacak Haberi" Zeki Gül'ü Kızdırdı
A
a

Çorum Belediye Meclisi’nin Kasım ayı toplantısı dün yapıldı. Belediye Başkanı Zeki Gül “Gül aday olmayacak” başlığıyla verilen habere sert tepki göstererek, “Herkesi ahlaki normlarını en üst seviyeye çıkarmaya davet ediyorum” dedi...

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ’ın başkanlığında Belediye Meclisi Grup
Toplantısı yaptıklarını anlatarak gazetecilerin sorularını cevapladıklarını dile getirdi.Çorum Belediye Meclisi’nin  oturumunda “AK Parti Genel Merkezi’nden gelen yazıya göre Başkan Gül aday olamayacak” haberi Zeki Gül'ü kızdırdı. Başkan Gül, açıklamalarda bulunarak söz konusu haberleri “yalan ve doğru olmayan haberler” olarak değerlendirdi.


AK Parti Çorum  İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’ın Ak Parti Belediye Meclisi Grup Toplantısı  Seçim İşleri Başkanlığı’nın bir yazısının geldiğini söyleyen  Zeki Gül,  “Bu yazıda  mevcut belediye başkanları aday adayı olmayacak deniliyor.  Arkadaşlar  bu ifadeye bakarsak ‘ya aday yapacaklar ya da teşekkür edecekler’ sonucu ortaya çıkıyor. Siz buradan aday olmayacak, aday yapılmayacak  sözünü nasıl çıkarıyorsunuz,doğrusu sizi anlamakta  güçlük çekiyorum dedi. Gül,herkesin bizi dürüstlüğe davet ettiği yerde ben de bu haberi yapanları dürüstlüğe ve mertliğe davet ediyorum ifadelerini kullandı.

Ak Parti Seçim İşleri başkanlığının yayımladığı bu  kararı Zeki Gül için yorumlayanları Allah’a havale ediyorum dedi.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat