“Sağlık Hizmetleri Perspektifinden Kadına Yönelik Şiddet”

ÇORUM 6 Aralık 2018 06:32
Videoyu Aç “Sağlık Hizmetleri Perspektifinden Kadına Yönelik Şiddet”
A
a

Sağlık Bilimleri Fakültesi olarak düzenlediğimiz “Sağlık Hizmetleri Perspektifinden Kadına Yönelik Şiddet” konulu panel düzenlendi.

Çorum İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ömer SOBACI, T.C. Sağlık Bakanlığı Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Çağatay Evrim AFŞARLAR, Başhekim Yardımcıları Ecz. Merve TÜRKMEN ve Opr. Dr. Arslan ERKAN, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çorum İl Müdürü Yahya ÇOBAN, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Şennur ŞİMŞEK, Hitit Üniversitesi öğretim üyeleri ve öğrencilerinin katılımlarıyla 5 Aralık 2018 tarihinde Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fikret Metin ÖZTÜRK Konferans Salonu’nda gerçekleştirilmiştir.

Panelde Hitit Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Nuriye BÜYÜKKAYACI DUMAN “Dünya’da ve Türkiye’de Şiddetin Kadın Yüzü”, Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cihan TOĞRUL “Şiddet ve Kadın Sağlığına Etkileri” ve Hitit Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Doktor Öğretim Üyesi Derya Yüksel KOÇAK “Klinikte Kadına Yönelik Şiddetin Tanılanması: Sağlık Çalışanlarının Rolü” konularında sunum yapmışlardır. Ayrıca Hitit Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi müzik grubu Grup Aritmi de dinleyicilere müzik dinletisi sunmuştur.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat